Kendall Jenner, Joan Smalls i inne top modelki w bieliźnie Calvin Klein. Kampania "The Original Sexy" prowokuje

Kendall Jenner pokazała pupę na Instagramie. To nie efekt nowej mody na instagramowy negliż, a seksowna kampania bielizny Calvin Klein.

Wszystkie marki bieliźniane próbują sprzedać swoje produkty przez obrazy nasycone seksualnością, ale mało której wychodzi to tak skutecznie jak Calvin Klein Intimates . Gdy lookbooki Victoria's Secret kuszą wymuskanym w Photoshopie pięknem, CK zawsze trafia w punkt. Sekretem sukcesu jest także casting - w ostatnich miesiącach największe emocje wzbudzało zatrudnienie Justina Biebera i Kendall Jenner . Po dość grzecznej kampanii Calvin Klein Jeans przedstawicielka klanu Kardashianów powraca w sesji bieliźnianej.

Calvin Klein Jeans - kendall jennerCalvin Klein Jeans - kendall jenner Calvin Klein Jeans Calvin Klein Jeans

Tym razem Jenner wykreowano na prawdziwą seksbombę - z nieobecnym wzrokiem prezentuje koronki i stringi, wystąpiła nawet topless. Klientom CK uczulonym na Kardashianów mają spodobać się pozostałe zdjęcia innych top modelek. Joan Smalls eksponuje wyrobione mięśnie brzucha, Edita Vilkeviciute gra pięknym dekoltem, ale na naszym fanpage'u największe emocje wzbudziła, wcześniej związana z Victoria's Secret, Isabeli Fontana . 32-letnia Brazylijka jest najstarsza w gronie nowych muz CK.

Kampanii towarzyszy wideo, w którym modelki zmysłowym szeptem deklarują "Only Calvin is the original sexy" (w wolnym tłumaczeniu - tylko Calvin jest prawdziwie sexy). Próbę zdeklasowania konkurencyjnych marek uznajemy za udaną...

ZDJĘCIA Z KAMPANII CALVIN KLEIN THE ORIGINAL SEXY

Partner - materiał

bielizna marki Calvin Klein

Więcej o: