Lara Stone powraca na szczyt? W sesji okładkowej dla "Vogue UK" towarzyszy jej kot i kiczowaty błysk kreacji

Lara Stone znów na okładce "Vogue'a" i prestiżowych kampanii. Separacja jej służy? Na pewno dobrze wpłynęła na karierę top modelki.

Lara Stone jeszcze niedawno cieszyła się macierzyństwem i małżeństwem z brytyjskim komikiem Davidem Walliamsem . Na wiosnę para ogłosiła separację, a 31-letnia top modelka postanowiła skupić się na karierze. Tak przynajmniej możemy spekulować, bo młoda mama jest coraz bardziej obecna w światku mody. Kontynuuje kontrakt reklamowy z marką Kurt Geiger , a spory szum medialny wzbudziła jej najnowsza kampania - Balenciaga . W reklamach kolekcji jesień-zima Holenderka pozuje w wyjątkowo czułych pozach z prawdziwą ikoną - Kate Moss .

Kate Moss i Lara Stone w kampanii Balenciaga jesień-zima 2015Kate Moss i Lara Stone w kampanii Balenciaga jesień-zima 2015 Steven Klein/ Balenciaga Steven Klein/ Balenciaga

Lara zaskoczyła publiczność na paryskim Tygodniu Haute Couture, otwierając pokaz Atelier Versace . Pojawienie się top modelki jest o tyle wyjątkowe, że Stone otwarcie mówi, jak bardzo nienawidzi chodzenia po wybiegu. Na ogół winą obarcza za małe stopy, które sprawiają, że nie czuje się stabilnie na szpilkach (zwłaszcza, że na pokazach najmniejszy dostępny rozmiar to najczęściej, trzy numery na nią za duża, 40-stka). Teraz Lara Stone pojawiła się w sesji okładkowej "Vogue UK" w obiektywie samego Mario Testino . Na jednej z okładek oko nabywcy ma przyciągnąć demonstracyjnie kiczowata sukienka Versace , na drugiej - kot do złudzenia przypominający Choupette , kotkę Lagerfelda. Kocia celebrytka, która w zeszłym roku zarobiła na pozowaniu 3 miliony euro , stała się chyba za droga dla magazynu, bo tym razem zatrudniono sobowtóra.

W ostatnich miesiącach nie brakowało nowych okładek w portfolio Lary Stone , jednak na jedynce "Vogue'a" nie widzieliśmy jej od marca. Czy sesja z Mario Testino zwiastuje nowy etap w karierze top modelki? Szkoda, że zdjęcia nie należą do najlepszych w karierze Holenderki. Stylizacje Lucindy Chambers koncentrują się na przepychu jesiennych kolekcji, opływając w złoto, cekiny i krzykliwe kolory. Kiczowaty efekt wzmacnia platynowy blond w stylu Barbie, który Lara funduje sobie od czasu do czasu, gdy znudzą jej się miodowe pasma. No i ten kot... To chyba odcinanie kuponów od popularności Choupette , prawda, "Vogue UK"?

Sesja okładkowa Lary Stone dla "Vogue UK" sierpień 2015 - ZDJĘCIA

Więcej o: