Michał Witkowski kończy karierę blogerki modowej i wyprzedaje luksusową garderobę. Co można kupić u Michaśki?

Mokasyny Louis Vuitton, torba Givenchy, toczek w panterkę... To wszystko można odkupić od Michała Witkowskiego, który najwyraźniej zmienia styl.

Kiedy w pisarzu budzi się handlowiec...

Kilka dni temu coś zaczęło się dziać na Facebooku Michała Witkowskiego . Najpierw pisarz ogłosił, że właśnie znalazł sobie nowego młodziutkiego partnera (tzw. Ślicznotkę), a chwilę później uruchomił wielką wyprzedaż swojej szafy. Jako wielbiciel luksusu i mecenas młodych polskich projektantów, Witkowski uzbierał całkiem bogatą kolekcję, oczywiście z metkami. Używane ubrania i dodatki wystawia w cenie nieprzekraczającej połowy ceny sklepowej.

Do drugiego obiegu trafiły ubrania i dodatki ulubionych marek Witkowskiego (Valentino , Dsquared2 , Alexander McQueen ) oraz polskich projektantów, których w ciągu ostatnich dwóch lat nosił i promował na blogu - m. in. Kamila Sobczyka , Jakuba Pieczarkowskiego i Macieja Banasiaka (Thunder Blond ). Co ciekawe, pisarz jest skłonny odstąpić nie tylko swoje własne ubrania, ale także nieco mniejsze rozmiary, na ściankach prezentowane przez poprzedniego chłopaka (?) pisarza, także zwanego Ślicznotką.

Sądząc po komentarzach, "targowisko Michaśka" cieszy się sporym powodzeniem, szczególnie wśród fanek. Dlatego najlepiej sprzedają się szale i torby, które pisarz miał w zwyczaju wybierać w dziale damskim. Witkowski oferuje np. skórzaną torbę Givenchy za połowę ceny czy zabawną kopertówkę DKNY z motywem nowojorskiej taksówki.

Całkiem nowy Witkowski?

Można by pomyśleć, że wyprzedaż dóbr to znak manka na koncie bankowym słynnego pisarza, który po skandalu z symbolem SS na kapeluszu zmuszony był opóźnić premierę nowej powieści . Sam Witkowski oczywiście dementuje:

Jeśli nie problemy finansowe, to co? Sytuacja rozjaśniła się wczoraj w nocy, kiedy pisarz opublikował długo oczekiwane oświadczenie , że cała jego dwuletnia przygoda z modą i blogowaniem miałaby być tylko zgrywem. Takie podejrzenia pojawiły się już na początku kariery "Miss Gizzi" (takim pseudonimem pisarz posługiwał się w show biznesie). Przytaczamy kluczowe fragmenty:

Wszyscy, którzy podejrzewali, że zabawa z showbiznesem to jakiś artystyczny happening, który ma "przydać się do prozy", na pewno się ucieszą z tego, że właśnie tak było. Całe dwa lata happeningu i obserwacji do powieści o showbiznesie, która wyjdzie naprawdę niebawem! (...) Pojawią się tam absolutnie wszyscy, od Misia Figurskiego przez wszystkie nasze piękne i znerwicowane damy aż po znane w branży specjalistki od PR i agentki. (...) Będzie tam na pewno o tym, jak podstarzały, gruby facet z brzuchem i zakolami musiał konkurować o flesze z Macadamian Girl, i jak mu się udało nakładając czajniki na głowę przebić - czytamy na blogu fashionpathology.com [pisownia oryginalna].

Michał Witkowski na pokazie La Manii, grudzień 2014Michał Witkowski na pokazie La Manii, grudzień 2014 WBF WBF

Powieść ma ukazać się pod koniec roku (wydawca nie jest jeszcze znany), a pierwsze fragmenty Witkowski ma zamiar ujawnić na blogu w niedzielę. Miejmy nadzieję, że nie wzbudzą mniejszych emocji niż wyprzedaż luksusowych dodatków pisarza.

Książki Michała Witkowskiego dostępne na Publio.pl >>

Najciekawsze oferty z wyprzedaży na FB Michała Witkowskiego zobaczycie w GALERII (słynny czajnik jak dotąd nie trafił do sprzedaży)

Partner - materiał

ekskluzywne suknie wieczorowe

Więcej o: