Suknie ślubne z pokazów haute couture. Nieprzyzwoicie drogie, ale piękne i inspirujące

Suknie ślubne jak z bajki? Na tych zdjęciach na pewno znajdziecie pomysł na idealny fason albo zachwycający welon.

Suknie ślubne haute couture to symbol prawdziwego, nieosiągalnego luksusu. Kupują je gwiazdy i arystokratki , my możemy potraktować je raczej jako źródło inspiracji. A trafionych pomysłów na paryskich wybiegach jest sporo. Na jesień Chanel lansuje powrót ślubnego garnituru. To nietypowe rozwiązanie, które dzięki Biance Jagger stało się hitem lat 70. U Eliego Saaba i Zuhaira Murada znajdziecie za to subtelne połączenia przezroczystości i aplikacji z kryształów i koronek. Z kolei Stephane Rolland lansuje skromną suknię z peleryną, urozmaiconą tylko biżuteryjnym pasem w kontrastowym kolorze.

Splash News

Ślubny garnitur w stylu Chanel. W roli panny młodej - Kendall Jenner

Wybiegi haute couture to także skarbnica pomysłów na oryginalny welon. Franck Sobrier zaproponował tradycyjny czepiec w stylu lat 20. XX wieku, a w kolekcji Bowie Wang królowały krótkie welony osłaniające twarz, wyszywane np. motylami z tkaniny.

xxx / EAST NEWS

Jesteście ciekawi, ile kosztują takie ślubne stylizacje? Wartość ubrań haute couture to jedna z dobrze strzeżonych tajemnic branży, ale brytyjskie media utrzymują, że odkryły cenę sukni ślubnej Nicky Hilton . Zamaszystą kreację z luksusowej koronki stworzyli projektanci Valentino . Szyta na zamówienie suknia Hilton, która w Londynie poślubiła dziedzica rodu Rothschildów, miałaby kosztować prawie 300 tysięcy złotych. Szaleństwo!

Najpiękniejsze suknie i welony z pokazów haute couture na jesień 2015 zobaczycie w GALERII

Squirrel / Splash News / Squirrel / Splash News/EAST NEWS

Więcej o: