JAC pozuje dla "Vogue Japan". Aniołek Victoria's Secret jak profesjonalna gimnastyczka?

Nigdy nie przypuszczalibyście, że Monika JAC Jagaciak umie przyjmować takie pozy... Bo to, że rewelacyjnie wygląda w sukniach haute couture akurat nikogo nie zaskoczy.

Odkąd Monika JAC Jagaciak oficjalnie została Aniołkiem Victoria's Secret , jej pozycja w branży jest niezachwiana. Polka zawsze cieszyła się ogromną popularnością w Azji i w Europie, teraz pokochali ją Amerykanie. Śliczna 21-latka nie ogranicza się jednak do lookbooków i kampanii bieliźnianych, wciąż trzyma się bardzo blisko high fashion . Jej najnowsza sesja ukazała się w lipcowym numerze japońskiego "Vogue'a" i prezentuje wyrafinowane kreacje haute couture z kolekcji na wiosnę 2015 (trochę już na to późno, prawda?).

Stylizacje Aurory Sansone sprytnie unikają dosłowności w pokazywaniu couture . Nie ma tu ani jednej baśniowej kreacji na wielki bal, są za to nietypowe połączenia wzorów, złoto w stylu lat 80. czy "ilustrowana" suknia od Valentino . Na nas największe wrażenie robi JAC w superseksownej minisukience Atelier Versace i niesamowite zdjęcie, na którym polska top modelka wygina się jak rasowa gimnastyczka w kombinezonie Dior . JAC, jak?

Wszystkie zdjęcia z sesji JAC dla "Vogue Japan" w GALERII

Katja Rahlwes dla "Vogue Japan"/ imgmodels.com

Więcej o: