Zuzanna Bijoch w sukience za 20 tysięcy zł na okładce ELLE Espana. Bardzo luksusowa sesja Polki

Zuzanna Bijoch znów na okładce. Tęskniliście za piękną 21-latką?

Już od kilku miesięcy nie widzieliśmy okładki z Zuzanną Bijoch w roli głównej. Modelka pojawiła się tylko na jedynce "ELLE", jednak chodzi o wersję dla prenumeratorów, o mniejszym nakładzie niż wydanie do dystrybucji. Polski miesięcznik przygotował sesję i materiał o Bijoch z okazji jej 21. urodzin. W Stanach, gdzie mieszka i studiuje Zuza, piękność jest już uważana za pełnoletnią.

Zuzanna Bijoch na okładce ELLE Polska, okładka dla prenumeratorów czerwiec 2015Zuzanna Bijoch na okładce ELLE Polska, okładka dla prenumeratorów czerwiec 2015 Agata Pospieszyńska / ELLE Agata Pospieszyńska / ELLE

Pierwsza nowa okładka Zuzy od czasu świetnego portretu autorstwa Agaty Pospieszyńskiej , to również "ELLE", tym razem hiszpańskie. Bijoch zaproszono do udziału w sesji okładkowej, prezentującej pierwsze jesienne trendy. Sierpień to w prasie modowej moment, w którym zaczyna się promowanie jesiennych kolekcji. Na zdjęciach Xaviego Gordo widzimy naprawdę kosztowne modele z wybiegów. Okładkę zdobi sukienka z różowego tiulu zdobiona różami. Kreacja z, dedykowanej młodym mamom, kolekcji Dolce & Gabbana jest warta ponad 20 tysięcy złotych! Nie wygląda, prawda?

Dolce&Gabbana zima 2015Dolce&Gabbana zima 2015 Dolce&Gabbana zima 2015 Dolce&Gabbana zima 2015

Odrobinę tańsza jest czarna sukienka Gucci , w której Zuzanna Bijoch pozuje w środku sierpniowego numeru. Wełniana kreacja wydaje się warta swojej bajońskiej ceny (18 400 PLN), bozdobiący ją haftowany ptak z jedwabnych nici i koralików mógłby z powodzeniem udawać dzieło haute couture .

Zobacz wideo

W momencie, w którym w kioskach pojawia się nowy numer "ELLE Espana", znika z nich lipcowy "Vogue Ukraine". Elegantki zza wschodniej granicy mogły podziwiać Zuzannę Bijoch w przepięknej sesji stylizowanej na turecką łaźnię. Widać, że dorosłość służy modelce, bo z każdym rokiem staje się coraz bardziej zmysłowa...

Zuzanna Bijoch w sesjach dla "ELLE Espana" i "Vogue Ukraine" w GALERII

Więcej o: