Nowe Aniołki Victoria's Secret w samej bieliźnie w nowej sesji zdjęciowej. Wśród nich jedna Polka i dziewczyna Miley Cyrus! [ZDJĘCIA]

To one zastąpiły takie gwiazdy modelingu, jak Karlie Kloss i Doutzen Kroes. Dziesięć młodziutkich dziewczyn pozuje w nowej kampanii bielizny VS. Jak się prezentują?

Zapomnijcie o długonogiej Gisele Bundchen , o pięknej blondynce Doutzen Kroes czy figlarnej Karlie Kloss . Żadnej z nich nie zobaczycie już z doprawionymi ogromnymi skrzydłami na wybiegu u Victoria's Secret . Wspomniane modelki rozwiązały swoje kontrakty z bieliźnianym gigantem, zaś na ich miejsce marka zaangażowała ich dużo młodsze, choć nie mniej doświadczone w branży dziewczyny - Kate Grigorievą , Taylor Hill , Elsę Hosk , Marthę Hunt , Laisę Ribeiro , Sarę Sampaio , Romeę Strijd , Jasminę Tookes , a także dziewczynę Miley Cyrus - Stellę Maxwell , oraz polską top modelkę - 21-letnią  Monikę JAC Jagaciak (tym samym po raz pierwszy w historii w gronie oficjalnych aniołków VS znalazła się Polka).

Victoria's Secret 2015Victoria's Secret 2015 Victoria's Secret Victoria's Secret

Młode modelki już zaczynają promować markę - wzięły udział w kampanii The Body 2015 , w której prezentują m.in. najnowsze modele słynnych staników Victoria's Secret. Sesja właśnie ujrzała światło dzienne. Jak wypadła piękna Polka?

ZOBACZCIE WSZYSTKIE ZDJĘCIA

Zobaczcie wideo, w którym JAC opowiada o swojej przygodzie z Victoria's Secret :

Polecamy też film zza kulis sesji dla Victoria's Secret :

 
 
Więcej o: