Naturalna Małgosia Bela w sesji okładkowej dla "W Korea". Czy 38-latka pozuje bez makijażu?

Pracę modelki rozpoczęła prawie dwie dekady temu, jednak nadal utrzymuje się na topie. W sesji okładkowej dla koreańskiej edycji "W" możemy podziwiać nieprzemijającą urodę Małgosi Beli w pełnej krasie, w bardzo naturalnym wydaniu.

Najseksowniejsza Polka w modelingu? Małgosia Bela kojarzy się z odważnymi, naładowanymi erotyzmem zdjęciami. Tym razem królowa aktów wystąpiła w bardzo skromnej sesji. Dla "W Korea" sfotografował ją Ezra Petronio , założyciel magazynu "Self Service". Jeśli mieliście styczność z tą publikację, wiecie, że lansuje się tam bardzo naturalną fotografię mody, daleką od przepychu "Vogue Paris". W nowej sesji Małgosi dominują nostalgiczne zdjęcia, na których Polka prezentuje płaszcze na nowy sezon.

Uwagę przykuwają jednak nie ubrania, a twarz top modelki. 38-letnia Polka wygląda perfekcyjnie, mimo że pozuje praktycznie bez makijażu. Prawdopodobnie zastosowano fluid i korektor, jednak i to nie jest pewne. Małgosia ma nagie powieki i usta, jej rzęsy pociągnięto tylko bezbarwnym żelem. Taka naturalność rodem z Paryża to doskonała odtrutka na amerykańską obsesję konturowania i chirurgicznych poprawek. Nie możemy się napatrzeć!

Małgosia Bela dla "W Korea" - ZDJĘCIA

Więcej o: