Słodka Rosie Huntington-Whiteley w bardzo różowej sesji dla "Harper's Bazaar UK". Fotografował ją polski książę [GALERIA]

Rosie Huntington-Whiteley jest wrześniowego numeru brytyjskiego "Harper's Bazaar". Sesję okładkową zrealizował nasz ulubiony fotograf - Alexi Lubomirski.

Rosie Huntington-Whiteley słodka jak królewna z baśni, cała w tiulach i falbankach? Brytyjski "Harper's Bazaar" umie zaskakiwać. Nowa sesja okładkowa z udziałem top modelki/aktorki utrzymana jest w odcieniach waty cukrowej, nie stroni od przesłodzenia (falbanki, kwiatki, romantyczne panoramy Nowego Jorku). To intrygująca odmiana, bo Rosie Huntington-Whiteley najczęściej stylizuje się na zmysłową femme fatale , ekspertkę od świetnych aktów i sesji bieliźniany. 28-letnia modelka słynie też z seksownych stylizacji w życiu prywatnym - na czerwonym dywanie najlepiej czuje się w eksponujących atuty sylwetki kreacjach Versace .

Zobacz wideo

Sesji okładkowej w słodkim różu towarzyszy wywiad z modelką, w którym dużo uwagi poświęcono jej dzieciństwu. Huntington-Whiteley podkreśla w nim, że ma same idylliczne wspomnienia.

Miałam bardzo zwyczajne i bezpieczne dzieciństwo, które spędziłam głównie na zewnątrz, w otoczeniu natury. Myślę, że to przywilej, szczególnie w dzisiejszych czasach [...] Moja rodzina to dla mnie wszystko. Poczucie bezpieczeństw i miłości sprawiło, że miałam możliwość robić, to co chcę. Wiele modelek musi utrzymywać rodzinę, przyjmować każde zlecenie. Ja mogłam skupić się na sobie. Tak powiedział mój tata, kiedy wyprowadzałam się z domu: idź w świat i bądź samolubna - wspomina top modelka.

Autorem baśniowej sesji z Rosie Huntington-Whiteley jest Alexi Lubomirski , fotograf o którego usługi rywalizują różne edycje "Harper's Bazaar" i "Vogue'a". Dawny asystent Mario Testino jest synem Polaka i Peruwianki. Choć nigdy nie mieszkał w Polsce, celebruje swoje magnackie korzenie. W 2009 r. przystojny fotograf poślubił Giadę Torres w związanym z jego rodem Zamku w Wiśniczu.

Rosie Huntington-Whiteley w obiektywie Alexiego Lubomirskiego w GALERII

Więcej zdjęć na stronie Harper's Bazaar

Więcej o: