Gigi Hadid półnagą gwiazdą numeru "W Magazine". Podobno jest najlepiej powiązaną pięknością świata mody...

"W Magazine" pokochało Gigio Hadid na zabój. Nie wystarczy okładka i sesja z legendarnym Steven Meiselem, poświęcono jej też całą sekcję na stronie magazynu.

Na stronie internetowej "W Magazine" trwa zmasowany atak Gigi Hadid : omówiono jej stylizacje, najlepsze makijaże, sposoby na idealnie selfie i historię związków z mężczyznami. Słowem - w redakcji trwa miesiąc z Gigi.

"Other models get overwhelmed by the parties and nightlife. With me, it will be baking." Get more @GigiHadid on wmag.com (link in bio). Photo by #StevenMeisel, styled by @Edward_Enninful, hair by @GuidoPalau, makeup by @PatMcGrathReal, set design by @StefanBeckman. #ThePostItGirl

Podobnie to wygląda w papierowej edycji. Amerykanka prezentuje powłóczyste spojrzenie na okładce, sfotografowanej przez legendę fotografii, twórcę prestiżu "Vogue Italia", Stevena Meisela . Cała sesja okładkowa utrzymana jest w stylu retro, a Hadid kreuje się na gwiazdę pokroju Marilyn czy Brigitte Bardot . Rozmyślnie nieostre zdjęcia mają przywoływać klimat prywatnego buduaru.

@GigiHadid is the girl at the center of everything. Get to know her in #LynnHirschberg's profile on wmag.com. Photo by #StevenMeisel, styled by @Edward_Enninful. #ThePostItGirl

Czym modelka zasłużyła sobie na niepodzielną uwagę prestiżowego "W"? Obecnie jest jedną z bardziej rozchwytywanych top modelek, celebrytką, it girl . Ale jest coś jeszcze. "W Magazine" nazywa Gigi Hadid najlepiej powiązaną supermodelką świata. Gdy nas trochę wkurza, że współczesny świat mody najwyżej ceni sobie dziewczyny ze znanych rodzin, Amerykanie celebrują siatkę powiązań towarzyskich. A ich Gigi ma całkiem sporo. Wiedzieliście, że modelka ma rodzinne koligacje ze swoją serdeczną przyjaciółką Kendall Jenner ? Obecny ojczym Gigi, David Foster , był kiedyś ojczymem przyrodnich braci Jennerek, jako mąż Lindy Thomson, byłej żony Bruce'a (a także ex-dziewczyny... Elvisa Presleya). Uff, relacje w Los Angeles to prawdziwa sieć. W interpretacji "W" wygląda to tak:

wmagazine.com

Jeśli ta infografika wydaje wam się zbyt skomplikowana, wystarczy zapamiętać, że rodzina Gigi jest świetnie sytuowana i mocno związana z show biznesem, a sama modelka blisko się przyjaźni ze wszystkimi it girls : Carą Delevingne , Kendall , Taylor Swift i Karlie Kloss . Ta ostatnia "przypadkowo" ujawniła na Instagramie, że Hadid zaczęła spotykać się z Joe Jonasem, a Swift obsadziła modelkę w swoim teledysku "Bad Blood". Ostatnio do filmografii Gigi Hadid dołączyło też wideo do nowego singla Calvina Harrisa , prywatnie chłopaka Swift. Uff, znów się zapętliliśmy...

Można bagatelizować sukcesy Gigi i myśleć o niej jako o fotogenicznej celebrytce, a nie kandydatce na supermodelkę. To kwestia gustu - jej typ urody i sylwetki nie był jak dotąd popularny w modelingu. Na pewno nie można jednak odmówić Hadid poczucia humoru i dystansu do siebie. "W Magazine" zrealizowało zabawny filmik, w którym celebrytka mierzy się z stereotypami o świecie mody. Polecamy:

 

GIGI HADID W SESJI DLA "W MAGAZINE" - więcej zdjęć na stronie "W"

Więcej o: