Anja Rubik ponownie w lookbooku Free People. Sprawdzamy, co jeszcze słychać u modelki i czy wycofuje się z polskich projektów

Anja Rubik pracuje w tym sezonie bardzo intensywnie. Reklamuje dom mody Chloe, kontynuuje współpracę z Free People. W Polsce czeka ją mniej obowiązków niż dawniej, ale nie znaczy to, że rezygnuje ze zleceń z ojczyzny.

W modzie wielkimi krokami zbliża się sezon jesienny, a my śledzimy poczynania polskich top modelek, które już od dłuższego czasu muszą pozować w swetrach i futrach. Ostatnio pisaliśmy , że Anja Rubik przedłużyła kontrakt reklamowy z marką Furla , a Chloe zdecydowało się "odtworzyć" kampanię sprzed 10 lat w tym samym składzie (czyli z Anją w roli głównej).

Anja Rubik i Julia Stegner w kampanii Chloe jesień-zima 2015Anja Rubik i Julia Stegner w kampanii Chloe jesień-zima 2015 Inez van Lamsweerde & Vinoodh Matadin / mat. prasowe Chloe Inez van Lamsweerde & Vinoodh Matadin / mat. prasowe Chloe

Okazało się, że współpracę z Polką kontynuuje też Free People - amerykańska marka specjalizująca się w stylu boho. Każdy, kto obserwuje prywatny styl Rubik wie, że modelka czuje się w tej estetyce doskonale. Anja Rubik wystąpiła tym razem w dwóch lookbookach Free People - czarno-białym w stylu lat 90. i kolorowym, prezentującym okrycia wierzchnie. Polka pozuje m. in. w jasnym kożuchu wartym wg producenty prawie 7 tysięcy złotych.

Jednocześnie, serwis jastrzabpost.pl podał dziś jakoby Anja Rubik miała zakończyć współpracę z Apart . Ją i Sashę Knezevica w świątecznych kampaniach mieliby zastąpić... Karolina Malinowska i Olivier Janiak . Skontaktowaliśmy się więc z agencją D'Vision , która zapewniła, że modelka nadal jest główną ambasadorką biżuteryjnej marki . News z Jastrząb Post zniknął tymczasem ze strony.

Apart Christmas 2014Apart Christmas 2014 fot.Marcin Tyszka fot.Marcin Tyszka

Z czego zrezygnuje więc Anja Rubik ? Na pewno nie zobaczymy jej w "Top Model. Zostań modelką". D'Vision nie współpracuje już z TVN przy programie. Show, którego kolejna edycja startuje ze wrześniu tym razem powstaje pod egidą Avant Models . W roli ekspertów wystąpią gwiazdy agencji - Kasia Struss i Zo Nowak. Mamy nadzieję, że nie znaczy to, że Rubik zupełnie zniknie z polskiej telewizji - w "Project Runway" jej insiderskie uwagi są dużą ozdobą programu.

ANJA RUBIK DLA FREE PEOPLE - ZDJĘCIA

Partner - materiał

propozycje marki free people

Więcej o: