Cara Delevingne skończyła 23 lata. Przypominamy jej spektakularną karierę w 23 instagramach [GALERIA]

Cara Delevingne skończyła wczoraj 23 lata. Zdążyła już stać się supergwiazdą modelingu, królową social media, przyjaciółką najważniejszych postaci branży i obiecującą aktorką. Oto jej droga w 23 obrazkach.

Cara Delevingne , która 12 sierpnia skończyła 23 lata, to człowiek-instytucja. Wylansowała kilka mocnych trendów współczesnej popkultury. To ona sprawiła, że świat luksusowej mody na stałe zagościł w mediach społecznościowych. Ona wykreowała nowy ideał modelki - niesfornej, wesołej i wygadanej, a nie jak dotąd - idealnie wystylizowanej i powściągliwej damy. Dzięki niej rozpoczęła się moda na naturalne, grube brwi, a chirurdzy plastyczni wymyślili nowy zabieg - przeszczep włosków na łuk brwiowy. Gdy osiągnęła już wszystko, rzuciła modeling, by robić karierę filmową. Podobno ma duży talent.

YSL

Historię tej wszechstronnej gwiazdy można prześledzić na jej Instagramie . Regularne i nietypowe posty modelki zdecydowanie przyczyniły się do jej popularności. Obecnie ma ponad 17 milionów fanów. Choć wyprzedza ją cała rodzina Kardashianów i wielkie gwiazdy muzyki pop, Cara wciąż mieści się w rankingu trzydziestu najpopularniejszych użytkowników na świecie.

Specjalnie na 23. urodziny Cary Delevingne wybraliśmy 23 świetne instagramowe zdjęcia z całej kariery modelki/aktorki/celebrytki. Zamieszczała je od 2011 r., kiedy Delevingne założyła sobie konto w aplikacji, a w jej życiu zawodowym nastąpił przełom. Wtedy piękna Brytyjka zamieniła pracę modelki ASOSa na rolę muzy Burberry ...

Cała kariera Cary Delevingne w 23 ujęciach z Instagrama - ZDJĘCIA

Partner - materiał

ubrania w stylu Cary

Więcej o: