Kasia Struss znów na okładce "Vogue'a" w obiektywie Marcina Tyszki. To ona będzie teraz gwiazdą "Top Model. Zostań modelką"

O Kasi Struss znów będzie głośno. Top modelka zrealizowała ostatnio dwie nowe sesje, szykuje się też do telewizyjnego debiutu w TVN.

Kasia Struss to jedna z kilka polskich top modelek z prawdziwego zdarzenia - takich z długą historią prestiżowych okładek i kampanii. Polka, która gościła na "jedynkach" kilku edycji "Vogue'a" (koreańskiego aż trzykrotnie), właśnie zrealizowała kolejną sesję okładkową dla magazynu. Tym razem chodzi o "Vogue Portugal", w którym oglądaliśmy już Kasię w 2010 r. Autorem jest Marcin Tyszka , który cieszy się na Półwyspie Iberyjskim dużą popularnością, w ostatnich miesiącach zrealizował już kilka "jedynek" dla magazynu. Co ciekawe, modne Portugalki będą zachwycać się zdjęciami wykonanymi w warszawskim Wilanowie.

 

Kasia Struss znalazła się w Warszawie nie tylko z powodu sesji z Marcinem Tyszką. Modelkę zobaczymy niedługo na ekranie TVN. Opiekę nad programem "Top Model. Zostań Modelką" objęło w nowej edycji Avant Models, a w roli ekspertek i gości specjalnych wystąpią właśnie gwiazdy agencji - Struss i popularna w Stanach Zo Nowak . Do podopiecznych Avant należy również prowadząca "Top Model" Joanna Krupa .

Zdjęcia dla "Vogue Portugal" zostały utrzymane (rzecz jasna) w klimacie lat 70., ale jeśli macie już serdecznie dość mody na tę epokę, nie przegapcie drugiej nowej sesji Polki. Kasia Struss została zaproszona do udziału w sesji okładkowej "The Edit" , internetowego magazynu luksusowego butiku Net-a-porter.com. W seksownych sukienkach od Saint Laurent i marynarkach Balmain wygląda jak rasowa femme fatale !

Najnowsze zdjęcia Kasi Struss zobaczycie w GALERII

Więcej o: