Salma Hayek pozuje TOPLESS dla Allure: "Nie wyszłam wulgarnie. Zdjęcia są bardzo ładne i eleganckie"

Ma prawie 50 lat, a nie wstydzi się pozować bez stanika. Skąd czerpie pewność siebie? Wszystko wyznaje w wywiadzie.

Trzeba mieć niemałą pewność siebie, by w wieku 49-lat pozować nago. Cóż, Salma Hayek słynie z tego, że zna swoją wartość, zawsze stawia na swoim, a kiedy trzeba, potrafi bardzo mocno tupnąć nogą. To latynoski temperament. Dzięki niemu jest nie tylko jedną z najlepszych i najbardziej cenionych hollywoodzkich aktorek (choć wciąż mówi z lekkim akcentem), ale także producentką z sukcesami na koncie.

Udało jej się także usidlić europejskiego milionera, François-Henriego Pinaulta , dyrektora luksusowego holdingu Kering. Choć wcześniej Pinault uganiał się za supermodelkami (jest m.in. ojcem dziecka Lindy Evangelisty), to właśnie przy dojrzałej Hayek postanowił się ustatkować. Para wychowuje razem córkę Valentinę Palomę , urodzoną w 2007 roku.

W najnowszym wydaniu magazynu "Allure" Hayek udowadnia, że akceptuje siebie taką, jaką jest. Pozuje tylko w staniku oraz topless.

Salma Hayek dla Allure 2015Salma Hayek dla Allure 2015 Allure Allure

Jak gwiazda skomentowała odważną sesję?

Jestem faktycznie trochę naga, ale zdjęcia wyszły bardzo ładnie, są eleganckie - mówi.

Aktorka od lat dementuje, jakoby miała jakąkolwiek operację plastyczną (choć spekulacje, że poprawiła sobie nos i biust, krążą od początku jej kariery). Twierdzi, że jej wielka uroda jest zasługą naturalnych kosmetyków, które sama produkuje.

Wszystkie zdjęcia znajdziecie na stronie allure.com

Salma Hayek dla AllureSalma Hayek dla Allure Allure

Więcej o: