Anja Rubik znów pozuje z mężem. Modelka i Sasha Knezevic reklamują CCC w paryskiej sesji [WSZYSTKIE ZDJĘCIA]

Anja Rubik i Sasha Knezevic, najpiękniejsi małżonkowie świata mody, zrealizowali kolejne wspólne zlecenie dla CCC. Już dawno nie widzieliśmy ich razem. Tęskniliście?

Gdy Anja Rubik i Sasha Knezevic nawiązali kontrakt z CCC , fani zareagowali zdziwieniem, bo para była dotąd kojarzona z kampaniami drogich marek (DKNY, diamenty Apart). Przypominaliśmy wtedy, że polska gwiazda modelingu wielokrotnie reklamowała marki masowe , a strategia reklamowa CCC wpisuje się ogólną tendencję branży. Niedrogie ubrania i dodatki w odpowiedniej oprawie zyskują aurę luksusu - takie zabiegi stosuje m.in. marka Tesco F&F . CCC dobrze wyczuwa klimat rynku i również inwestuje w odpowiednią oprawę wizualną. Dlatego producent obuwia zrealizował już drugą kampanię z udziałem słynnej pary.

Anja Rubik i Sasha Knezevic w sesji wizerunkowej dla CCC, kolekcja jesień-zima 2015/16Anja Rubik i Sasha Knezevic w sesji wizerunkowej dla CCC, kolekcja jesień-zima 2015/16 mat. prasowe CCC mat. prasowe CCC

Anja Rubik i Sasha Knezevic w poprzedniej kampanii CCC, wiosna-lato 2015

Anja i Sasha pozują w Paryżu , wśród wąskich uliczek, kawiarnianych stolików, miejskich parków... Dla mniej zorientowanych we francuskich krajobrazach, zadbano też o obecność Wieży Eiffla w kadrze. Słynna para prezentuje dwie linie CCC na jesień-zimę 2015: skórzane buty (Lasocki) oraz kolekcję sportową (Sprandi Earth Gear).

Anja Rubik i Sasha Knezevic w sesji wizerunkowej dla CCC, kolekcja jesień-zima 2015/16Anja Rubik i Sasha Knezevic w sesji wizerunkowej dla CCC, kolekcja jesień-zima 2015/16 mat. prasowe CCC mat. prasowe CCC

Dla fanów pary modeli nowa kampania CCC to miła niespodzianka. Anja Rubik i Sasha Knezevic od dawna nie byli widziani razem: ani we wspólnej sesji, ani na czerwonym dywanie, ani nawet na Instagramie. Knezevic przekształcił swoje konto w internetowe portfolio, a Rubik zamieszczała fotografie ze spotkań i wypraw z przyjaciółmi, m. in. projektantem Anthonym Vaccarello .

Rocky friends @anthony_vaccarello

Nie trzeba było długo czekać - plotkarskie magazyny zaczęły rozpisywać się o domniemanym kryzysie w małżeństwie modelki i zwracać uwagę, że para za dużo czasu spędza osobno. W obronie Anji i Sashy publicznie stanął ich bliski znajomy Marcin Tyszka , który zapewnia, że temperatura uczucia w związku modeli wcale nie opadła. Rubik ma świetny sezon i nie powinno nas dziwić, że sporo czasu spędzała na planie sesji zdjęciowych na całym świecie . Z kolei jej mąż coraz mniej chętnie pracuje w modelingu i szuka innych ścieżek kariery. Podobno najbardziej interesuje go aktorstwo. Sasha sam pisze i produkuje filmiki, w których do świata mody podchodzi z dystansem i ironią.

 

Rozstanie z modelingiem jest dla Sashy stopniowym procesem, a nie nagłym zerwaniem. Nie wiadomo, ile sezonów obejmuje kontrakt pary z CCC , ale mamy nadzieję, że współpraca doczeka się kontynuacji. Na razie czekamy na kolejne wspólne sesje małżonków dla Apartu . W sieci pojawiły się plotki, jakoby Rubik i Knezevica miał zastąpić duet Karolina Malinowska i Olivier Janiak. Okazało się, że mimo nawiązania współpracy z drugą parą, biżuteryjna marka wcale nie planuje rozwiązania kontraktu Anji. Czy to oznacza, że małżonkowie ponownie wystąpią w prestiżowej świątecznej kampanii Apart ?

Całą sesję wizerunkową CCC z udziałem Anji Rubik i Sashy Knezevica zobaczycie w GALERII

Zobacz wideo
Więcej o: