Zwykła dziewczyna odgrywa sesje zdjęciowe Kim Kardashian, Mirandy Kerr czy Justina Biebera. Efekt? Komiczny! I pełen dystansu do nierealnych kanonów piękna [ZDJĘCIA]

Aktorka komediowa parodiuje na Instagramie najsłynniejsze sesje zdjęciowe hollywoodzkich gwiazd, kulturę "selfie", a przede wszystkim brak dystansu do siebie "idealnych" aktorek, modelek i celebrytów.

Australijka Celeste Barber ma do siebie wielki dystans. Nie całkiem serio traktuje też show-biznes, a więc branżę, do której sama należy (jest aktorką komediową). Na swoim koncie na Instagramie Celeste odgrywa znane sesje gwiazd, takich jak Justin Bieber , modelka Miranda Kerr czy celebrytka Kim Kardashian , robiąc sobie żarty z ulubionego zajęcia gwiazd - pstrykania sobie idealnych i odrealnionych od codziennego wyglądu zwykłych ludzi selfie .

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Celeste Barber (@celestebarber)

Zdjęcia, jakie Celeste zamieszcza na Instagramie i oznacza #celestechallengeaccepted , w zabawny sposób pokazują, jak bardzo odrealnione jest "prawdziwe życie gwiazd", jakim regularnie dzielą się na kanałach społecznościowych. Otóż Barber odtwarza konkretne ujęcia, a także kadry z sesji, jakie znalazły się na łamach "Vogue", "V Magazine" czy innych znanych miesięczników. Efekty są komiczne oraz pokazują, ile ilości kosmetyków, czasu i energii potrzebują gwiazdy, by strzelić sobie "naturalne selfie" lub by "wyjść naturalnie" na zdjęciu z sesji.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Celeste Barber (@celestebarber)

Więcej zdjęć z cyklu #celestechallengeaccepted znajdziecie w naszej GALERII . A może wy też podejmiecie wyzwanie Celeste?

Więcej o: