Jedziesz w weekend na festiwal lub imprezę plenerową? Mamy kilka stylizacji, które na pewno sprawdzą się w czasie zabawy [PROPOZYCJE Z SIECIÓWEK]

Wakacje już powoli się kończą, jednak imprezy i festiwale muzyczne nadal się odbywają. Z pewnością wiele z was się na nie wybiera, dlatego mamy dla was kilka ciekawych stylizacji.

W tym roku na festiwalowych polach królowały lata 70. i styl boho. Dla odmiany mamy kilka propozycji bardziej rockowych i inspirowanych końcówką ubiegłego stulecia. Katarzyna Napiórkowska z kanału Call Me Kat pokazała, jak łączy ze sobą poszczególne elementy garderoby, takie jak trampki, dziurawe jeansy i skórzaną kurtkę.

Lookbook festiwalowyLookbook festiwalowy Katarzyna Napiórkowska Katarzyna Napiórkowska

Wszystkie stylizacje są  funkcjonalne i powinny sprawdzić się nawet podczas intensywnej zabawy na koncertach. Nie znajdziesz tutaj delikatnych sandałków czy zwiewnych sukienek, które na starcie wykluczają z pełnego uczestniczenia w festiwalu. Istotną cechą dobrego imprezowego stroju są warstwy. Dzięki temu łatwo poradzisz sobie z nocnym chłodem, który może być dokuczliwy, szczególnie jeśli lubisz bawić się do samego rana.

Która stylizacja najbardziej wam się podobała? My wybieramy strój pierwszy i czwarty. Więcej filmów Katarzyny znajdziecie na jej kanale.

W galerii czekają na was propozycje ubrań z sieciówek, dzięki którym osiągniecie podobne efekty.

Więcej o: