Anja Rubik w katalogu El Palacio de Hierro. Fotografuje "polski książę", Alexi Lubomirski [GALERIA]

Okazuje się, że Anja Rubik cieszy się dużą popularnością także w Ameryce Łacińskiej. Polka reklamuje jesienną kolekcję meksykańskiego domu handlowego El Palacio de Hierro.

Tak, my też mamy wrażenie, że co chwilę piszemy o Anji Rubik ... Wszystko dlatego, że Polka miała wyjątkowo pracowity sezon. Ostatnio wybrała się na Majorkę z rodziną i przyjaciółmi, ale zanim pozwoliła sobie na urlop, musiała dopiąć wszystkie projekty na jesień. Na razie naliczyliśmy trzy zagraniczne kampanie i kilka loookbooków. Anja wystąpiła także w reklamach polskiej marki CCC w towarzystwie męża Sashy Knezevica .

Anja Rubik i Sasha Knezevic w sesji wizerunkowej dla CCC, kolekcja jesień-zima 2015/16Anja Rubik i Sasha Knezevic w sesji wizerunkowej dla CCC, kolekcja jesień-zima 2015/16 mat. prasowe CCC mat. prasowe CCC

Ostatnio w sieci pojawiły się zdjęcia z jesiennego katalogu meksykańskiego domu handlowego El Palacio de Hierro . Anja Rubik prezentuje na nich najbardziej luksusową część oferty sklepu - jesienne kolekcje topowych projektantów. W sesji pojawił się m. in. seksowny kombinezon Elie Saab (zdj. główne), asymetryczna suknia Roberto Cavalli czy kwiecista bluzka Gucci . Drogie stylizacje zaprezentowano w nietypowej oprawie - w halach starej fabryki. Za zdjęcia odpowiadał Alexi Lubomirski , znany fotograf wywodzący się z polskiej arystokracji.

Jak oceniacie "polską" sesję z Meksyku?

ANJA RUBIK W KATALOGU EL PALACIO DE HIERRO - ZDJĘCIA

Anja Rubik w katalogu El Palacio de HierroAnja Rubik w katalogu El Palacio de Hierro Alexi Lubomirski / mat. prasowe El Palacio de Hierro Alexi Lubomirski / mat. prasowe El Palacio de Hierro

Więcej o: