Zuzanna Bijoch i najmodniejsze dżinsy tej jesieni. Polska top modelka prezentuje trendy w lookbooku Shopbop [GALERIA]

Zuzanna Bijoch wystąpiła w nowym lookbooku platformy sprzedażowej Shopbop. 21-latka prezentuje dżinsy i inne ubrania z denimu, które mają być hitem sezonu jesiennego.

Ma 21 lat i pozycję jednej z najlepszych polskich modelek w historii. Mimo to Zuzanna Bijoch otwarcie mówi, że świat mody jej nie imponuje i stara się mieć do niego dystans. Marzy o karierze w finansach, na razie jednak mieszka w Nowym Jorku i przyjmuje najciekawsze z licznych zleceń. Ostatnie to lookbook ogromnego sklepu internetowego Shopbop , w którym Polka prezentuje najnowsze trendy w denimie.

Zuzanna Bijoch dla ShopbopZuzanna Bijoch dla Shopbop mat. prasowe Shopbop mat. prasowe Shopbop

Oprócz węższych boyfriendów, Zuzanna zachęca do noszenia dzwonów, śnieżnobiałych dżinsów i spodni z błyszczącymi aplikacjami. Do mody wraca także dżinsowa kurtka i spódnica ołówkowa z przetarciami. Ta eksplozja denimu ma oczywiście związek z popularnością stylu lat 70. Nowe zdjęcia Zuzy nie są jednak tak dosłowną interpretacją epoki jak lookbooki innych marek. W stylizacjach znajdziecie też akcenty z lat 90. czy elementy popularnego w zeszłym roku normcore'u .

Zuzanna Bijoch i denimowe trendy w GALERII

Więcej o: