Rihanna w kampanii Pumy - już są kolejne efekty współpracy! Zobacz, jak trenuje RiRi [ZDJĘCIA + WIDEO]

Największe wrażenie w nowej kampanii Pumy robią doskonała, wyrzeźbiona sylwetka oraz intrygujące spojrzenie Rihanny. Aż chce się iść na trening!

Odkąd ogłoszono, że Rihanna zostaje nową dyrektor kreatywną (!) sportowej marki Puma , wszyscy pomyśleli: no to będzie się działo! W końcu piosenkarka słynie nie tylko z kontrowersyjnych teledysków, ale i z bardzo odważnego wizerunku. A Pumie, marce strąconej nieco na bok przez mocną konkurencję w postaci Adidasa, Reeboka i Nike, przyda się taka bomba. Oczekiwaliśmy więc, że będzie ostro, seksownie, ciekawie. Ale pierwsze zdjęcia z nowej kampanii Forever Faster trochę ostudziły nasze nadzieje...

Jak widać, jest minimalistycznie, w wybitnie sportowym duchu, nie ma tu nic z kolorowego szaleństwa Riri .

30 sierpnia Puma opublikowała na swoim Twitterze kolejną odsłonę kampanii, tzw. teaser . Tym razem możemy podziwiać Rihannę w krótkim wideo z hasłem motywacyjnym What are you training for? oraz na kolejnych zdjęciach, na których promuje stroje treningowe dla kobiet (sportowy stanik, który ma na sobie, kosztuje ok. 171 zł ). Jak sądzicie, jest lepiej niż na początku?

Wszystkie dotychczas udostępnione materiały ze współpracy Rihanny z Pumą w naszej GALERII ZDJĘĆ

 
Więcej o: