Kasia Sokołowska jakiej nie znacie! Jurorka "Top Model. Zostań Modelką" sama w roli... modelki. Jak wypadła w nowej kampanii marki Apart? [ZDJĘCIA]

Jurorka "Top Model" sama w roli... modelki! A zdjęcia zrobił Marcin Tyszka. Jaki jest tego efekt? Takiej Kasi Sokołowskiej jeszcze nie widzieliście!

Wszyscy myśleli, że fotografuję Lindę Evangelistę! - tak Marcin Tyszka wspomina sesję dla marki biżuteryjnej Apart. Jego modelką była Kasia Sokołowska - najsłynniejsza polska reżyserka pokazów mody oraz jurorka show Top Model. Zostań Modelką , w którym razem z Joanną Krupą, Dawidem Wolińskim i właśnie z Tyszką wybiera nowe gwiazdy wybiegów.

Rzeczywiście, Kasia ma w sobie coś z Lindy, a także z innych supermodelek - doskonałą figurę, intrygujące rysy twarzy oraz wysoki wzrost. Prawda jest taka, że z takimi warunkami sama mogłaby być gwiazdą modelingu, ale ona zdecydowanie woli stać po drugiej stronie wybiegu - za kulisami, skąd ma podgląd na wszystko i dopina każdy szczegół modowego spektaklu.

Zobacz wideo

Na zdjęciach z nowej kampanii marki Apart Kasia jest zupełnie inna niż na co dzień. Porzuca na chwilę szykowny i nowoczesny styl męski, z jakiego słynie, na rzecz ultrakobiecego wizerunku. Sokołowska pozowała Tyszce w Berlinie w zjawiskowych sukniach wieczorowych oraz w pastelowym błękitnym trenczu, w wełnianym limonkowym płaszczu oraz w beżowym żakiecie i czarnych jedwabnych spodniach. Dodatkiem do strojów jest biżuteria Apart z kolekcji Indali - modna, delikatna, nowoczesna, z nutą orientalnych inspiracji.

W każdej stylizacji Katarzyna Sokołowska wyglądała perfekcyjnie. Zresztą - zobaczcie sami!

GALERIA ZDJĘĆ

Zdjęcia: Marcin Tyszka

Stylizacja: Agnieszka Ścibior

Make-up: Marianna Yurkiewicz

Fryzury: Michał Bielecki

Więcej o: