Anja Rubik zaprosiła tłum gości na premierę kolejnego numeru "25 Magazine". Co znajdziemy w magazynie top modelki?

Anja Rubik stworzyła już cztery numery "25 Magazine". Tematem najnowszego jest pięć zmysłów.

Anja Rubik , top modelka, bizneswoman, osobowość telewizyjna, wreszcie redaktor naczelna. Dawno nie słyszeliśmy nic o jej wydawniczym projekcie, magazynie artystyczno-erotycznym "25", a tu nagle - uroczysta premiera 4. numeru. Gospodyni pojawiła się oczywiście w seksownej sukience od Anthony'ego Vaccarello .

Jak zawsze wspaniała @anja_rubik na premierze kolejnego numeru @25_magazine ??#anjarubik #25magazine #premiere #night #glam #party #model #supermodel #topmodel #redcarpet #event Photos via @vogueparis #vogue #vogueparis

Anja zadbała też by wszystkie zmysły gości zostały dopieszczone. Salę udekorowano setkami świeczek, stoły uginały się od naturalnych kwiatów, była też muzyka - gościnnie zaśpiewała Mary Komasa .

25 magazine- 5 senses #nyc #marykomasa #anjarubik #25magazine #polishblondes

Magazyn Anji Rubik słynie ze współpracy z szerokim gronem uznanych artystów.W nowym numerze pt. "Five senses" zobaczymy m. in. zdjęcia duetu Inez & Vinoodh czy Paoli Kudacki , w projekt zaangażował się tez ikona modelingu Guinevere van Seenus i muzycy - Woodkid i duet Chromeo . Tom "Pięć zmysłów" ma redefiniować sposób, w jaki myślimy o zmysłowych doznaniach. Sporo miejsca poświęcono zmysłowi węchu - karty magazynu "mówią" zapachem, jest też wywiad z kreatorem zapachów z Byredo Parfums.

#See #Taste #Hear #Smell #Touch xxx ISSUE 04 #FiveSenses

Rubik zaznacza, że zafascynowała ją niewinność z jaką dziecko odbiera świat za pośrednictwem zmysłów i którą w końcu tracimy. W liście redaktor naczelnej czytamy:

Od momentu, w którym się rodzimy, zaczynamy uczyć się poprzez zmysły. Wdychamy zimne powietrze i utożsamiamy to z dyskomfortem, zaczynamy płakać. [...] Wszystko, co wiemy o świecie jest przefiltrowane przez te receptory. Kiedy dorastamy i poruszamy się po świecie, jesteśmy zalewani dźwiękami ruchu drogowego, natłokiem informacji w social media, innymi bodźcami, które znieczulają nas na pięć zmysłów, naszych wewnętrznych przewodników, których często ignorujemy. Zafascynowała mnie idea odzyskania pięciu zmysłów - pisze modelka.

Numer promuje zmysłowe, pełne maksymalnych zbliżeń wideo z Andreą Diaconu w roli głównej i muzyką Antoniego Komasy.

Film zamieszczony przez użytkownika 25 Magazine (@25_magazine)

Więcej zdjęć z premiery "25 Magazine" nr 4 w GALERII

Zobacz wideo
Więcej o: