40-letni David Beckham wraca do H&M z nową męską kolekcją. Uwierzcie nam - chcecie, żeby wasi faceci TAK wyglądali [ZDJĘCIA + WIDEO]

Jesienne trendy prezentowane na wyrzeźbionej sylwetce Beckhama wydają się wyjątkowo atrakcyjne. Jest szansa, że nawet polscy mężczyźni w końcu zechcą być modni. Tym bardziej, że ceny są bardzo przystępne.

Niedawno wracałam z urlopu i to, co ujrzałam na międzynarodowym lotnisku, po prostu mnie zmroziło. Jedna z kolejek do odprawy mocno wyróżniała się na tle innych. Była to polska wycieczka wracająca czarterem do kraju po dwóch tygodniach na obczyźnie. O ile damska część grupy jeszcze jako tako wpisywała się w powszechnie przyjęty kanon estetyczny, o tyle panowie w białych skarpetach frotte do sandałów budzili ironiczne spojrzenia przechodniów.

Jednak skarpety w sandałach, czyli jakże charakterystyczny element polskiej mody męskiej, to jeszcze nic. Uwagę zwracały także przykrótkie t-shirty nabyte chyba w dziale chłopięcym popularnych sieciówek, opinające się na brzuchach kardigany, infantylne kapelusze czy kolorowe plecaki niczym szkolne tornistry . I mam tu na myśli mężczyzn postawnych, szczupłych, wysokich, w wieku zbliżonym do Davida Beckhama , który w maju skończył 40 lat.

 

Może właśnie najnowsza kolekcja słynnego piłkarza - H&M Modern Essentials , która już 1 października trafi do butików H&M na całym świecie, odmieni styl polskich mężczyzn? I może nareszcie nasze ulice zaroją się od stylowych klonów Becksa (my nie miałybyśmy nic przeciwko!). W końcu stroje, jakie proponuje panom David, są bardzo proste, klasyczne, bez choćby cienia awangardy, są też praktyczne i idealne na co dzień. A więc w polskie gusta powinny się wpisać idealnie. Co ważne, są to też rzeczy, które każdemu mężczyźnie dodadzą urody. A ściągę z tego, jak je nosić, zapewnia sam Beckham - wystarczy tylko przejrzeć lookbook , którego jest gwiazdą.

H&M

Kuszą też ceny - raczej nie będą specjalnie wykraczać poza sieciówkowe "widełki", a więc pomiędzy 79,90 za bluzę lub sweter a 599 zł za okrycie wierzchnie . Chyba zgodzicie się, że za porządny płaszcz (na przykład ten klasyczny kamelowy z domieszką wełny, w którym się zakochałyśmy) nie jest to specjalnie wygórowana suma?

Wystarczy tylko zaciągnąć (choćby i siłą!) swojego mężczyznę do najbliższego sklepu H&M , albo zmusić go do zakupów internetowych, a problem skarpet do sandałów oraz innych męskich wybryków wbrew dobremu stylowi raz na zawsze będzie rozwiązany. Amen!

CAŁĄ KOLEKCJĘ David Beckham H&M Modern Essentials OBEJRZYCIE W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ

A tak boski Beckham wygląda w samej bieliźnie...

Więcej o: