Modelka Zo Nowak gościem specjalnym "Top Model". Kim jest piękna blondynka, która zachwyciła męską część uczestników programu?

Ma dopiero 24 lata i już zdążyła współpracować z Calvinem Kleinem i Victoria's Secret. A odkryto ją... w kościele! Dziś Zosia będzie wspierać uczestników "Top Model".

Gdy była 15-latką, ludzie zaczepiali ją na ulicy i mówili, że powinna zostać modelką. Ale wtedy nie to było jej w głowie. Pilnie uczyła się w liceum, by dostać się na studia na wymarzoną romanistykę. Rodzicie wiedzieli, że w córce drzemie ogromny potencjał, ale woleli, by na karierze skupiła się dopiero wtedy, gdy zda maturę. Dlatego spróbowała swoich sił w profesjonalnym modelingu dopiero, gdy skończyła 20 lat. Szybko wpadła w oko szefowej Avant Models, czyli agencji, z którą kontrakt podpisze zwycięzca nowego sezonu "Top Model. Zostań Modelką" .

Dziś Zosia "Zo" Nowak będzie gościem specjalnym show TVN. A zadanie przed kandydatami do tytułu top modelki i top modela nie będzie łatwe...

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Zosia Nowak (@zosianowak_official)

Zobacz wideo

Piękna Zosia Nowak wystąpiła w kampaniach polskich marek Kazar , Chaos by Marta Boliglova , Mohito , Orsay , a także znanych zagranicznych domów mody, jak Calvin Klein , oraz wzięła udział w sesji katalogowej dla Victoria's Secret . Wystąpiła w paryskim pokazie Gosi Baczyńskiej . Jej subtelną twarz oglądaliśmy m.in. w magazynach Vogue , Cosmoplitan , Elle , Harper's Bazaar , Madame Figaro , a także Fashion Magazine i KMAG .

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Zosia Nowak (@zosianowak_official)

Męska część uczestników 5. edycji "Top Model" nie kryła swojego zachwytu nad Zosią:

Nie mogliśmy uwierzyć, że jest aż tak piękna. Chyba tylko Radek przeszedł obok tej sytuacji obojętnie. Reszta chłopaków była nią zachwycona - powiedział Michael Mikołajczuk.

Nowak przekonywała uczestników, że nie warto się stresować, warto natomiast być pewnym siebie. A jej przykład to dowód na to, że marzenia się spełniają, nawet jeśli trzeba dłużej na to poczekać.

Premiera odcinka "Top Model. Zostań Modelką" z Zo Nowak dziś o 21:30 w TVN

Skróty poprzednich odcinków oraz ocenę pierwszej sesji uczestników znajdziecie na lula.pl

Top Model 5Top Model 5 Kolaż Lula.pl/x-news Kolaż Lula.pl/x-news

Więcej o: