Kolekcja Balmain dla H&M - ile będą kosztować ubrania i dodatki? Już to wiemy! Czas zacząć oszczędzać [MODELE I CENY]

Niestety, mimo że stroje i dodatki będą do kupienia w popularnej sieciówce, trzeba będzie za nie zapłacić jak za rzeczy co najmniej ze średniej półki.

Ten dzień zbliża się wielkimi krokami. A mowa oczywiście o 5 listopada , czyli dniu, kiedy to kolekcja Balmain , powstała specjalnie dla marki H&M , trafi do wybranych butików szwedzkiej sieciówki na całym świcie. Jeśli myśleliśie, że premiera linii Versace dla H&M czy Alexandra Wanga dla H&M była istnym szaleństwem, jesteście w błędzie. Szaleństwo to się dopiero zacznie, dokładnie w momencie, kiedy warszawski H&M otworzy swoje drzwi i wpuści do środka fanów Oliviera Rousteinga , dyrektora kreatywnego marki Balmain .

Zobacz wideo

Przede wszystkim ta współpraca jest wyjątkowo medialna. Stało się tak za sprawą popularności domu mody Balmain oraz przyjaźni jej projektanta z największymi celebrytami - Kim Kardashian i Kanye Westem, Kendall i Kylie Jenner czy Gigi Hadid. Kendall i Gigi wystąpiły zresztą w oficjalnym lookbooku Balmain dla H&M .

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika OLIVIER R. (@olivier_rousteing)

Sam Rousteing jest zresztą celebrytą i wcale się tego nie wstydzi - wręcz przeciwnie, jest dumny ze swojej globalnej popularności i aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Chętnie zamieszcza tam swoje selfie z zaprzyjaźnionymi gwiazdami:

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika OLIVIER R. (@olivier_rousteing)

Możemy się już domyślać, co będzie się działo podczas oficjalnej premiery kolekcji Balmain w sklepach H&M. Wyszarpywanie sobie barokowo zdobionych strojów to jeden z delikatniejszych i bardziej optymistycznych scenariuszy. Okazuje się jednak, że aby wyjść ze sklepu z wypełnioną po brzegi papierową torbą, trzeba najpierw zaopatrzyć się w odpowiednie fundusze. Bo ceny są całkiem wysokie.

Wyszywane sukienki, zapowiadane na największy hit kolekcji, to wydatek rzędu niemal 2000 zł . Za różne rodzaje spodni trzeba będzie zapłacić od ok. 300 do 500 zł . Seksowne kozaki-muszkieterki kosztują ok. 1000 zł , a sznurkowe sandałki na szpilce ok. 600 zł . Natomiast masywna skórzana ramoneska wypada całkiem znośnie, bo kosztuje ok. 1300 zł . Kurtki z prawdziwej skóry znanych marek, choć nie tych z najwyższej półki, są w podobnych cenach (zwykle 1100-1500 zł).

Oczywiście najbardziej dostępne cenowo sa dodatki, jak czapki, słuchawki oraz biżuteria. Męska kolekcja jest co prawda trochę tańsza od damskiej, choć zdarzają się w niej wyjątki warte prawie 2000 zł .

W NASZEJ GALERII ZNAJDZIECIE WYBRANE MODELE Z KOLEKCJI BALMAIN X H&M ORAZ ICH POLSKIE CENY

Więcej o: