Renata Kaczoruk dla Just Paul. Dziewczyna Kuby Wojewódzkiego promuje jesienną kolekcję polskiej marki, którą noszą gwiazdy [ZDJĘCIA]

Prosta sesja na łonie natury podkreśla subtelną urodę Renaty. Do współpracy modelkę zaprosiła Zosia Ślotała, menedżerka marki.

Modelka Renata Kaczoruk nigdy nie narzekała na brak zleceń, ale odkąd spotyka się z Kubą Wojewódzkim , dostaje ich prawdziwe zatrzęsienie. Już praktycznie nie ma pokazu, w którym piękna Renata nie chodziłaby po wybiegu, a jeśli jakimś cudem nie prezentuje kolekcji, to ogląda ją z pierwszego rzędu. Ostatnio modelka wystąpiła w jubileuszowym pokazie Łukasza Jemioła, wcześniej zachwyciła w sukience od Gosi Baczyńskiej na balu TVN , a dopiero co gościła na evencie zamkniętym miesięcznika "Harper's Bazaar". Miała na sobie seksowną czarną sukienkę ze skóry i z tiulowymi przezroczystościami od Agnieszki Maciejak :

Harper's Bazaar - Renata KaczorukHarper's Bazaar - Renata Kaczoruk KAPIF KAPIF

Zobacz wideo

Obecnie Kaczoruk promuje nową kolekcję lubianej przez gwiazdy polskiej marki Just Paul , której brand menedżerem jest stylistka Zofia Ślotała . Renata wystąpiła w klimatycznym, prostym lookbooku, przedstawiającym kolekcję jesienną. Miękkie, pastelowe monochromatyczne tkaniny podkreślają subtelną urodę modelki. Czerń akcentuje zaś jej seksapil. Zdjęcia do lookbooka wykonała Marta Wojtal , a Kaczoruk pozowała m.in. w lesie, na polanie i na masce zabytkowego samochodu, niczym z ulic Hawany:

ZOBACZ WSZYSTKIE ZDJĘCIA

MARTA WOJTAL

Zdjęcia : Marta Wojtal

Makijaż : Marta Iwańska/Doktor Make-Up

Włosy : Damian/Maciek Wróblewski

Stylizacja : Zofia Ślotała

Więcej o: