Anja Rubik w seksownej sesji dla "Self Service". Już w sobotę możecie zobaczyć ją na żywo... [ZDJĘCIA]

Anja Rubik w dobrej formie.Niedawno ukazała się jej nowa sesja okładkowa, a w sobotę top modelka wystąpi na Art and Fashion Forum w Poznaniu.

Polskie media koncentrują się na separacji Anji Rubik i Sashy Knezevica , ewentualnie debatują nad obwodem uda modelki. Tymczasem Anja nic sobie z tego nie robi i spokojnie pracuje. Promuje nowy numer swojego "25 Magazine", wystąpiła też w sesji dla "Self Service" sfotografowanej przez Ezrę Petronio . Odważna sesja pokazuje Polkę w roli femme fatale , z ciemną kreską na oku i wyeksponowanym dekoltem. Na okładce zaś czarno-biała Anja pali papierosa.

Backstage Polaroid by @ezrapetronio for @selfservicemagazine hosted by @themelanieward

Uważni obserwatorzy Instagramu Anji na pewno zauważyli, że modelka przyjechała do Polski. W Warszawie wybrała się na koncert Mary Komasy , następnym przystankiem była Częstochowa, a teraz czas na Poznań. Jeśli chcecie zobaczyć, jak najważniejsza Polka modelingu wygląda na żywo, koniecznie odwiedźcie Art and Fashion Forum w Starym Browarze. W ramach otwartych seminariów eksperckich można będzie spotkać się m. in. z Anją Rubik i fotografką Paolą Kudacki , a rolę dyrektora artystycznego festiwalu pełni WP Onak . Wszyscy troje współpracowali przy tworzeniu nowego numeru "25 Magazine" , którego głównym tematem są zmysły i synestezja. Program AFF zaplanowano na tych samych motywach:

Na Art and Fashion Forum będziemy chcieli rozbudzić zmysły jak największej liczbie odwiedzających. Dlatego damy im powąchać World Sensorium - zapach świata stworzony przez Gayil Nalls. Pokażemy im też film, na którym performerka Millie Brown wymiotuje tęczą. Nie chodzi nam o to, żeby widzowi wszystko się spodobało. Bo nie wszystko musi się nam podobać - mówi WP Onak.
 

Spotkanie z Anją Rubik już w tę sobotę, 24 października, w poznańskim Starym Browarze (godz. 17.30).

Anja Rubik w wywiadzie dla Lula.pl:

Zobacz wideo
Więcej o: