H&M zachwyca zimową kolekcją. Będzie elegancko, seksownie i trochę gotycko. Już nie możemy się doczekać! [ZDJĘCIA]

Stroje, jakie pojawią się w nowej kolekcji szwedzkiej sieciówki, wyglądają niczym z najlepszych domów mody. Warto na nie zapolować.

Na chwilę zapomnijmy o głośnej i wyczekiwanej kolekcji Balmain dla H&M (która, swoją drogą, trafi do sklepów już 5 listopada), a skupmy się na tym, co znana szwedzka sieciówka ma w swojej regularnej ofercie. Otóż choć jesień zawitała do nas stosunkowo niedawno, H&M już wypuszcza kolejne partie kolekcji na chłodniejsze dni. A najnowsza linia jesień/zima 2015 wydaje się bardzo ciekawa.

H&M

W lookbooku H&M w eleganckich, oryginalnych i wyrafinowanych stylizacjach pozuje modelka Catherine McNeil . Dominującą barwą jest czerń, ale zapomnijcie o banale. Jest seksownie, trochę mrocznie, może odrobinę gotycko, ale też bardzo romantycznie. Naszym zdaniem prawdziwym hitem kolekcji będzie efektowna konstrukcyjna spódnica z falbaną, jak również kombinezon z kuszącą koronkową wstawką na dekolcie. Nie pozostaje nam nic innego tylko czekać z utęsknieniem na zimę i premierę zimowej linii H&M!

ZOBACZ ZAPOWIEDŹ NOWEJ KOLEKCJI H&M

Więcej o: