Anja Rubik pierwszy raz o rozstaniu z mężem: "Nie będzie rozwodu, bo nadal się kochamy"

Supermodelka skomentowała oficjalnie krążące od miesiąca plotki. Zapewniła, że nie będzie już jej wspólnych sesji z mężem, bo "byłoby to zakłamanie".

Anja Rubik w miniony weekend gościła w Poznaniu, gdzie pojawiła się jako kurator imprezy Art & Fashion Forum , organizowanej przez milionerkę Grażynę Kulczyk . Przy okazji Rubik udzieliła wywiadu do programu "Dzień Dobry TVN" (wideo powyżej). A tam nie udało jej się uniknąć trudnych pytań o rozstanie z mężem, modelem Sashą Knezevicem , które najpierw ogłosiły polskie media, a potem potwierdziła agentka modelki, szefowa agencji D'Vision, Lucyna Szymańska .

Prawda jest taka, że faktycznie rozstaliśmy się na jakiś czas. Nieprawdą jest natomiast, że się kłócimy, bo jesteśmy w ogromnej przyjaźni. Rozmawiamy codziennie przez telefon. Nie ma na razie mowy o rozwodzie czy jakichś dziwnych podziałach majątkowych. Kłótnie w ogóle nie wchodzą w grę. My się nadal kochamy! Z tym że nasze życia troszeczkę zaczynają się inaczej toczyć, chcemy innych rzeczy w danym momencie, wiec zrobiliśmy sobie przerwę.

Anja odniosła się także do plotek, jakie pojawiły się niedawno, a dotyczą podziału udziałów pary w ekskluzywnym kwartalniku "25 Magazine" :

Magazyn prowadzę sama, ale Sasha jest zaangażowany i nadal będzie. Jeśli chodzi o jakieś wspólne sesje, to nie będą miały miejsca, bo nie chcemy prezentować czegoś, co w danym momencie nie istnieje, to byłoby zakłamanie. Nie zawsze jest łatwo, ale jakoś się trzymamy - dodała gwiazda.

Oczywiście "25 Magazine" to nie jedyne pozawybiegowe źródło dochodu Anji Rubik . Modelka zarobiła okrągłe sumy m.in. na kolekcji ubrań dla marki Mohito , kampanii reklamowej dla producenta obuwia CCC , na wprowadzeniu do sieci salonów Inglot perfum Original by Anja Rubik , nie licząc zagranicznych zleceń. Jest jedną z najlepiej zarabiających modelek w branży, a także jedną ze 100 najbogatszych Polek - w tym roku trafiła na listę "Wprost" .

Więcej o: