Bartosz Gelner z "Płynących Wieżowców" i Agnieszka Żulewska z "Chemii" w kampanii wspólnej kolekcji marek Pan Tu Nie Stał i NENUKKO [ZDJĘCIA]

Kolekcja jest wyjątkowa nie tylko ze względu na jej ambasadorów. Na ubraniach znalazły się aplikacje na bazie alfabetu Morse'a, a całość jest inspirowana Bałtykiem.

Dwie znane polskie marki NENUKKO i Pan Tu Nie Stał połączyły siły i stworzyły wspólną linię dziewięciu nowych produktów na sezon jesienno-zimowy. Powstała z tego mini-kolekcję o nazwie "ZWYKŁE" . Ambasadorami kolekcji zostali młodzi zdolni aktorzy: Agnieszka Żulewska , znana m.in. z głównej roli w głośnym dramacie "Chemia", oraz Bartosz Gelner , którego na pewno pamiętacie z kontrowersyjnego filmu "Płynące Wieżowce". Jednocześnie są to przedstawiciele pokolenia, któremu bliskie są wartości "slow life", czyli sztuki uważnego życia. Harmonia wewnętrzna, bezpretensjonalny styl bycia i pozytywna energia, które wyróżniają ambasadorów kolekcji, spowodowały, że sesja zdjęciowa zachowuje psychologiczną wiarygodność i subtelny ładunek emocjonalny. Gelnera i Żulewską sfotografował Przemek Dzienis .

Co ważne - "ZWYKŁE" wcale nie znaczy "zwyczajne", to raczej polski odpowiednik zagranicznych linii typu "basic". Kolekcja jest wyjątkowo przemyślana i użytkowa, a uniwersalne fasony i monochromatyczna gama szarości, grafitów i czerni sprawdzą się nie tylko w sezonie jesiennym. Kolorystyka oraz koncepcja kolekcji inspirowane są szarością Bałtyku. Linia ma dedykowaną identyfikację graficzną w postaci specjalnych metek, wszywek i ażurowych aplikacji na bazie alfabetu Morse'a. Jest to dodatkowe nawiązanie do wyciszonego i pozbawionego dosłowności stylu NENUKKO . Typowe dla Pan Tu Nie Stał hasłowe komunikaty zostały w tym wypadku zastąpione liniami i kropkami kodu, które składają się w zapis sygnału radiowego "Z-W-Y-K-Ł-E".

ZOBACZCIE WSZYSTKIE ZDJĘCIA Z SESJI

Więcej o: