Domyślilibyście się, że na na zdjęciu jest Kylie Jenner? My też nie. A jednak to ona - kiedyś najmniej, a dziś najbardziej atrakcyjna siostra Kim Kardashian. Podobno poprawiła tylko usta [ZDJĘCIA]

By wyglądać tak, jak wygląda dzisiaj, musiała przejść milion operacji plastycznych. A jednak twierdzi, że poprawiła tylko usta. Wierzycie?

Trudno dojrzeć w tej zmysłowej, emanującej pewnością siebie kobiecie małą, zagubiona i szczerze mówiąc zupełnie przeciętną nastolatkę, jaką była jeszcze ledwie dwa (!) lata temu.

Kylie Jenner, 2013Kylie Jenner, 2013 Kolaż Lula.pl/EastNews Kylie Jenner w 2013 roku, fot. EastNews

Dziś Kylie Jenner może się pochwalić 41 milionami obserwatorów na Instagramie, a także figurą godna pozazdroszczenia - seksowną, kobiecą, zmysłową. Fanki na całym świecie kopiują jej styl ubierania się, jej wyrazisty makijaż, fryzurę oraz sposób pozowania do zdjęć czy to na ściance, na masce samochodu, czy nad basenem.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika King Kylie (@kyliejenner)

Kylie sama o sobie mówi, że jest nie tyle gwiazdą, co "małą bizneswoman". Bo przecież ma dopiero 18 lat! Pełnoletność świętowała zresztą stosunkowo niedawno , a głównym prezentem, jaki otrzymała od gości, było luksusowe ferrari. A więc na bogato, jak to zawsze bywa w życiu klanu Kardashian-Jenner .

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika ELLE Canada (@ellecanada)

W rozmowie z "Elle Canada" Kylie przyznaje się (w końcu) do tego, że poprawiła sobie usta. Dodaje, że nie powiedziała o tym nikomu, nawet najbliższej przyjaciółce i ówczesnemu chłopakowi. Długo walczyła z mamą, Kris Jenner , by dała jej swoją zgodę, i ostatecznie udało się ją przekonać. Kylie stanowczo zaprzecza jednak temu, żeby poprawiała w swoim wyglądzie cokolwiek więcej:

Mówili, że miałam rekonstrukcję podbródka, korektę nosa, lifting brwi, operację piersi i całą masę innych zabiegów. To jakieś szaleństwo! Zrobiłam tylko usta. Przecież dopiero co skończyłam 18 lat, więc ani mama, ani jakikolwiek lekarz nie pozwoliliby mi iść w tym wieku pod nóż! - zarzeka się celebrytka.

No cóż, ten filmik przedstawia rzeczywistość trochę inaczej:

Film zamieszczony przez użytkownika Saint Hoax (@sainthoax)

Zobacz wideo

O ile na okładce nowego "Elle Canada" Kylie Jenner jest jeszcze jako tako podobna do "nowej" siebie, to patrząc na kolejne zdjęcia z magazynu naprawdę nie mogłyśmy uwierzyć, że widnieje na nich najmłodsza z sióstr Kardashian-Jenner. A wy, rozpoznalibyście na nich Kylie?

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika King Kylie (@kyliejenner)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika King Kylie (@kyliejenner)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika King Kylie (@kyliejenner)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika King Kylie (@kyliejenner)

Więcej o: