Angelina Jolie i Brad Pitt w romantycznej sesji dla VANITY FAIR. Zdjęcia są wyjątkowe, pełne miłości i czułości

Na taką sesję czekaliśmy całe lata. Uczucie, jakie połączyło aktorską parę, wciąż jest silne, co doskonale widać na zdjęciach. Ta sesja jest urocza.

51-letni Brad Pitt i 40-letnia Angelina Jolie są razem już prawie dekadę. Wychowują razem szóstkę dzieci (troje własnych i troje adoptowanych), wspólnie angażują się charytatywnie, a raz na dziesięć lat realizują razem jakiś projekt filmowy. Dekadę temu była to komedia sensacyjna "Pan i Pani Smith" , na planie której zakochali się w sobie na zabój. Obecnie para promuje zaś kameralny dramat "By The Sea" , do którego scenariusz napisała oraz który wyreżyserowała Angelina, a właściwie Angelina Jolie-Pitt .

Zobacz wideo

W Hollywood promocja każdego nowego filmu to czas, gdy gwiazdy są wyjątkowo zajęte. Kontrakt, jaki podpisują, zobowiązuje je do obecności na premierach i i pokazach zamkniętych, do udzielania wywiadów telewizji i prasie oraz do pozowanie do sesji zdjęciowych dla rozmaitych magazynów. Jedną z form promocji "By The Sea" jest wspólna sesja i wywiad małżeństwa Jolie-Pitt we włoskim wydaniu miesięcznika "Vanity Fair" :

Angelina Jolie i Brad Pitt dla Vanity Fair Italia 2015Angelina Jolie i Brad Pitt dla Vanity Fair Italia 2015 Vanity Fair Italia Vanity Fair Italia

Zdjęcia pary, które znalazły się w magazynie, są wyjątkowe - pełne miłości, czułości i spokoju. Naprawdę miło się na nie patrzy, podobnie jak miło spogląda się na wciąż zakochanych Angie i Brada za każdym razem, gdy pojawiają się gdzieś publicznie.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Angelina Jolie (@angelinajolieofficial)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Brad Pitt & Angelina Jolie (@brangelinaofficial)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Brad Pitt & Angelina Jolie (@brangelinaofficial)

A okazji ku temu będziemy mieć coraz więcej, jako że właśnie rozpoczęły się pierwsze oficjalme pokazy "By The Sea" na terenie USA. Angelina i Brad dopiero co odbyli sesję Q&A w Nowym Jorku, wzięli tez udział w eleganckiej gali Innovator Awards w nowojorskim Muzeum Sztuki Nowoczesnej.

Angelina Jolie i Brad Pitt, 2015Angelina Jolie i Brad Pitt, 2015 Kolaż Lula.pl/EastNews Kolaż Lula.pl/EastNews

Przed nimi kolejne eventy, wywiady, a może i sesje. Oby były równie udane, jak ta dla "Vanity Fair" :

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Brad Pitt & Angelina Jolie (@brangelinaofficial)

Więcej o: