Pokaz Victoria's Secret 2015: tak się zostaje modelką VS. Zajrzyj za kulisy castingu i przygotowań do wielkiego show [WIDEO + ZDJĘCIA]

Pokaz Victoria's Secret 2015 odbył się we wtorkowy wieczór w Nowym Jorku. 44 modelki dostąpiły największego zaszczytu amerykańskiego świata mody. Wiecie, że nawet Gigi Hadid musiała przyjść na oficjalny casting?

Już po raz dwudziesty Victoria's Secret zorganizowało pełen przepychu pokaz bielizny w teatralno-rewiowej oprawie. Z tej okazji show powrócił do korzeni czyli Nowego Jorku i jest promowany z jeszcze większym rozmachem niż zwykle.

ZDJĘCIA Z POKAZU VICTORIA'S SECRET 2015

Jubileuszowy pokaz to także nowe gorące nazwiska, jak Kendall Jenner i Gigi Hadid . Z filmów udostępnionych przez Victoria's Secret na YouTube wiemy, że nawet supergwiazdy muszą uczestniczyć w oficjalnym castingu. Taryfy ulgowej nie mają również modelki związane z marką - ekipa castingowa ocenia, czy nie straciły idealnej figury i pewności siebie.

Na wideo z castingów możemy zobaczyć np. płacz wzruszonej Izebel Goulart i pisk zaskoczonej Gigi Hadid .

 

Co jeszcze można zrobić, żeby zachwycić jury? Daniela Braga zatańczyła brazylijską sambę.

Gwarantowany udział w pokazie miały tylko Aniołki, oficjalne ambasadorki marki, które media najczęściej mylą ze "zwykłymi" modelkami Victoria's Secret . Aniołków jest tylko 15, w tym jedna Polka Monika Jac Jagaciak . We wtorkowym show zobaczyliśmy ją u boku innej rodaczki, Magdaleny Frąckowiak .

Waiting for my hair to be done ?? #VSfashionshow

Żadna z Polek nie dostąpiła jednak zaszczytu zaprezentowania Fantasy Bra, najdroższego i najważniejszego dzieła sztuki bieliźniarskiej na wybiegu Victoria's Secret . A może raczej dzieła sztuki jubilerskiej, bo do wartości 2 milionów dolarów za stanik nie dochodzi się za pomocą francuskich koronek. Tegoroczny Fantasy Bra został udekorowany 6,5 tysiąca kamieni szlachetnych, układających się w formę fajerwerków. Pochłonął 685 godzin pracy, a na wybiegu i zdjęciach promocyjnych prezentuje go Aniołek Lily Aldridge .

??Fantasy Bra?? I can't believe it's finally been announced!!!! Thank you so much @VictoriasSecret @Ed_Razek & Monica Mitro for this amazing honor!!!! I love you all so much ?? #VsFashionShow2015 #DreamComeTrue ????????????

Kogo NIE zobaczyliśmy na wybiegu? Przede wszystkim Karlie Kloss i Doutzen Kroes , które w tym roku rozwiązały współpracę z marką.

Pełną listę modelek znajdziecie poniżej, a przygotowania do pokazu Victoria's Secret 2015 - w GALERII

Zobacz wideo

1. Adriana Lima

2. Alessandra Ambrosio

3. Behati Prinsloo

4. Candice Swanepoel

5. Lily Aldridge

6. Elsa Hosk

7. Jac Jagaciak

8. Jasmine Tookes

9. Kate Grigorieva

10. Lais Ribeiro

11. Martha Hunt

12. Romee Strijd

13. Sara Sampaio

14. Stella Maxwell

15. Taylor Hill

16. Rachel Hilbert

17. Barbara Fialho

18. Cindy Bruna

19. Constance Jablonski

20. Daniela Braga

21. Devon Windsor

22. Gracie Carvalho

23. Izabel Goulart

24. Jacquelyn Jablonski

25. Joan Smalls

26. Josephine Skriver

27. Lily Donaldson

28. Magdalena Frackowiak

29. Maria Borges

30. Maud Welzen

31. Ming Xi

32. Shanina Shaik

33. Sui He

34. Yumi Lambert

35. Bridget Malcolm

36. Gigi Hadid

37. Kendall Jenner

38. Leila Nda

39. Leomie Anderson

40. Megan Puleri

41. Pauline Hoarau

42. Sanne Vloet

43. Valery Kaufman

44. Vita Sidorkina

Więcej o: