Nowa prowokująca kampania MMC Studio na jesień 2015. W roli głównej gwiazda "Top Model" [ZDJĘCIA]

Michalina Strabel prezentuje miękkie dzianiny, zaskakujący bordowy lateks i minitorebki, które podbiły już polskie salony. Zobacz nową kolekcję MMC na zdjęciach Aldony Karczmarczyk.

Kto by przypuszczał, że z absolwentek "Top Model" najlepiej będzie sobie radziła dziewczyna, która nie doszła nawet do ścisłego finału. Michalina Strabel , bo o niej mowa, nie tylko dostaje liczne zlecenia, ale także pracuje zagranicą, gdzie nie liczy się telewizyjna rozpoznawalność, tylko predyspozycje. Obecnie modelka mieszka i pozuje w Turcji, znalazła się także na okładce dodatku do francuskiego "ELLE".

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Michalina Strabel (@michalinastrabel)

W Polsce zwróciła uwagę doskonałego duetu MMC Studio . Michalina Strabel , muza kolekcji jesień-zima 2015, pozowała zarówno do lookbooka autorstwa Bartka Szmigulskiego, jak i prowokującej sesji wizerunkowej Aldony Karczmarczyk . Nowa kolekcja pełna jest charakterystycznych dla MMC eksperymentów z formą koszuli, miękkich puchowych pikowań i asymetrycznych dzianin. Jednak zdjęcia Karczmarczyk eksponują przede wszystkim idealne ciało modelki, w zestawieniu z tkaninami i formami kolekcji.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Michalina Strabel (@michalinastrabel)

Propozycja duetu na jesień-zimę 2015/16 jest już dostępna w pierwszym warszawskim butiku MMC Studio przy Mokotowskiej 56. Kameralna przestrzeń z białymi cegłami to małe królestwo polskiej mody w najlepszym wydaniu.

Mokotowska 56, Warszawa. Otwarcie butiku MMC.Mokotowska 56, Warszawa. Otwarcie butiku MMC. mat. prasowe MMC mat. prasowe MMC

Wszystkie zdjęcia z kampanii jesień-zima 2015/16

Zobacz wideo
Więcej o: