Kendall i Kylie Jenner znów projektują dla Topshop. Zobacz świąteczną kolekcję w stylu najmłodszych Kardashianek [ZDJĘCIA]

Sztuczne futro od Kendall i sportowe kurtki od Kylie - to siostry Jenner zaprojektowały (?) na święta.

Jeszcze niedawno twarzą Topshopu była Cara Delevingne . Teraz brytyjską markę wspiera jej przyjaciółka Kendall Jenner wraz z siostrą Kylie. Wzorem Kate Moss , siostry zaprojektowały kolejną już kolekcję dla brytyjskiej sieciówki. Czy starczy im kreatywności na tyle lat współpracy, co w przypadku Kate? Na razie się na to nie zanosi, bo świąteczna kolekcja kapsułkowa gwiazd reality show składa się tylko z 15 elementów.

Choć trudno uwierzyć, że siostry same zabrały się za szkicowanie, minikolekcja wiernie odtwarza ich modowe preferencje. Na zdjęciach promocyjnych Kendall prezentuje styl typowy dla top modelki i gwiazdy czerwonego dywanu, zaś jej młodsza siostra proponuje stylizacje bardziej eklektyczne, pełne sportowych elementów. Kylie do krótkich spódnic i topów nosi za dużą bomberkę, w stylu swojego (byłego?) chłopaka Tygi. Kendall woli sznurowane szpilki i sukienki przy ciele. Jak na wielbicielki nieco kiczowatego stylu Balmain , siostry zachowały sporą powściągliwość. Dominuje czerń, a jedynym modowym szaleństwem jest etola ze sztucznego futra. To kolekcja efektowna i w gruncie rzeczy bezpieczna, która miałaby szansę dobrze się sprzedawać nawet bez udziału młodych gwiazdek.

Kolekcja świąteczna Kendall i Kylie Jenner dla Topshop - ZDJĘCIA

Zobacz wideo
Więcej o: