Martyna Wojciechowska projektantką! Podróżniczka we współpracy z marką LifeStab stworzyła kolekcję koszulek i czapek z motywacyjnymi hasłami [MODELE + CENY]

Nie tylko magazyn podróżniczy, program telewizyjny i fundacja charytatywna. Wojciechowska debiutuje w kolejnej roli. Ale czy z modą jest jej po drodze?

Ostatnio o Martynie Wojciechowskiej jest wyjątkowo głośno. Najpierw media plotkarskie doniosły, że podróżniczka w końcu jest zakochana i publikowały zdjęcia jej domniemanego partnera. Później entuzjastyczne donosy zmieniły ton na nieco bardziej posępny - okazało się bowiem, że Martyna nie życzy sobie publikacji jakichkolwiek informacji na temat swojego życia prywatnego, a dodatkowo jest poważnie chora. Podobno to malaria (Wojciechowska nigdzie oficjalnie tego nie potwierdziła). Mówi się że to przez nią Wojciechowska straciła wyraźnie na wadze (nawet 20 kilogramów). Szczęśliwie gwiazda jest pod dobrą, fachową opieką i liczy na szybki powrót do formy.

W tym tygodniu Martynie Wojciechowskiej przyznano też statuetkę plebiscytu Róże Gali w kategorii online. Gwiazda nie odebrała jej osobiście, ale przesłała podziękowania w wersji wideo:

Teraz znów Wojciechowska jest na ustach wszystkich, a to za sprawą... kolekcji ubrań i dodatków, jaką zaprojektowała dla polskiej marki streatwearowej LifeStab :

Nie ukrywam, że chociaż ostatnio choruję i mam sporo mniej sił niż zwykle, to wydarzenie to w dużym stopniu spełnienie moich marzeń. I cieszę się na nie jak tylko mogę. Wasza energia i miłe słowa bardzo mi w tym pomagają... Jak tylko wrócę do pełni zdrowia zadzieją się, specjalnie dla Was, niesamowite rzeczy pod szyldem Martyna X Lifestab - napisała podróżniczka na Facebooku.
Zobacz wideo

Dziś kolekcja, a w zasadzie minikolekcja, bo mówimy tu o sześciu modelach bluzek dla kobiet, trzech koszulkach i trzech bluzach dla mężczyzn oraz o trzech czapkach unisex, trafiła do sprzedaży. Zainteresowanie było tak duże, że padł serwer i kolekcja przez chwilę była niedostępna (tak czytamy na fanpage'u Martyny Wojciechowskiej ). Ale już wszystko działa i można robić zakupy. Ceny wahają się od 89 zł (czapka) do 159 zł (bluzka z długim rękawem) + koszty przesyłki. Każda z rzeczy opatrzona jest motywacyjnym przesłaniem, typu Dream Big , Freedom czy Niemożliwe Nie Istnieje . Fasony i kolory są bardzo bazowe, nie tyle chodzi tu więc o modę, co o tzw. ciuch z przesłaniem, sygnowany nazwiskiem najpopularniejszej polskiej gwiazdy (liczba fanów na Facebooku nie kłamie). Więc chyba jednak wstrzymajmy się z nazywaniem Wojciechowskiej projektantką, przynajmniej do czasu... następnej kolekcji.

WSZYSTKIE MODELE I CENY Z KOLEKCJI MARTYNA x LIFESTAB

Więcej o: