Ania Jagodzińska po raz pierwszy po głośnym rozstaniu z agencją New Age Models. Zobacz nową okładkę i kampanię top modelki

Jedna z najsłynniejszych polskich modelek znów pracuje w kraju. Ania Jagodzińska wystąpiła w kampanii SLAVA i sesji okładkowej dla "ELLE".

Ania Jagodzińska uchodzi za jedną z najbardziej uznanych na świecie polskich top modelek. To wciąż jedyna Polka, która wystąpiła na okładce "Vogue US". Dzięki kontraktom z Dolce & Gabbana , Dior Beauty i Calvin Klein , piękna 28-latka należy do ścisłej czołówki finansowej europejskich modelek. Po latach życia na walizkach Ania zwolniła tempo i przestała przyjmować wszystkie zlecenia. Mieszka w Nowym Jorku, w Warszawie prowadzi wegańską knajpę i... pozuje.

Zobacz wideo

Dla rodzimych zleceniodawców praca z tak sławną modelką jest wyróżnieniem. Jagodzińska zdecydowała się na udział w kampanii SLAVA , marki produkującej minimalistyczne torby z pięknej skóry. Wyrafinowane zdjęcia w czerni i bieli wykonała słynna fotografka Zuza Krajewska . Krajewska sfotografowała Anię Jagodzińską również na zlecenie "ELLE".

Po raz pierwszy po głośnym rozstaniu z agencją New Age , modelka zdecydowała się na wywiad prasowy. W rozmowie z Marcinem Świderkiem Ania zapewnia, że nadal będzie pracować w modelingu, ale nie zdradza szczegółów konfliktu z agencją.

Więcej zdjęć Ani Jagodzińskiej z kampanii SLAVA i sesji okładkowej "ELLE" - w GALERII

Więcej o: