Supermodelka Kasia Struss zaangażowana charytatywnie. Wystawiła na aukcję swoją zjawiskową suknię z balu TVN (pamiętacie?)

Struss to modelka pokazów Victoria's Secret, pozowała na ponad 15 okładkach "Vogue'a", jest znana i ceniona na całym świecie.

W poniedziałek, 30 listopada, Kasia Struss była gościem specjalnym finału show "Top Model. Zostań Modelką" . Tego samego dnia uruchomiono specjalną aukcję charytatywną, w której przedmiotem licytacji jest wspaniała suknie wieczorowa z obszytej cekinami gipiury. To projekt duetu Williams & Reiff , którego częścią jest znana stylistka gwiazd Dorota Williams . Właśnie w tej kreacji supermodelka wystąpiła na balu fundacji TVN na początku września tego roku :

Bal Fundacji TVN: Kasia StrussBal Fundacji TVN: Kasia Struss WBF/Marek Kudelski WBF/Marek Kudelski

Sukienka Kasi Struss robiła wrażenie, chwaliłyśmy ją w naszym materiale . Struss była wówczas jedną z trzech polskich modelek, jakie pojawiły się na gali TVN - na czerwonym dywanie pozowały też Zuzanna Bijoch i Renata Kaczoruk .

Modelki Bal TVNModelki Bal TVN WBF, Kapif / kolaż Lula.pl WBF, Kapif / kolaż Lula.pl

Kwota, za jaką zostanie zlicytowana suknia duetu Williams & Reiff, zasili konto Fundacji TVN "Nie jesteś sam" . Fundacja wspiera osoby najbardziej potrzebujące, tak dzieci, jak i osoby starsze. Obecna wycena kreacji to 355 zł . Licytować można do 24 grudnia tutaj .

Zajrzyjcie do naszej GALERII i poznajcie styl Kasi Struss

Zobacz wideo
Więcej o: