Małgorzata Kożuchowska wystąpiła na okładce w sukni ślubnej Paprocki & Brzozowski. Zobacz całą kolekcję ślubną duetu [ZDJĘCIA]

Duet Paprocki & Brzozowski był największą gwiazdą wybiegu na warszawskich Targach Wedding. Zobacz kolekcję, która już podbija także okładki magazynów.

Choć Małgosia Kożuchowska brała ślub w sukni od Gosi Baczyńskiej , na głośnej okładce "Viva!" pozuje w kreacji ślubnej Paprocki&Brzozowski . Po zniknięciu Macieja Zienia, to właśnie te dwie marki walczą o tytuł najsłynniejszych projektantów mody ślubnej w Polsce. Baczyńska tworzy głównie na zamówienie, Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski projektują regularne kolekcje, spójne z ich pret-a-porter . Najnowsza miała premierę podczas Targów Wedding na warszawskim Stadionie Narodowym. Zdobiła też okładkę magazynu "Wedding":

Suknia ślubna z nowej kolekcji Paprocki & Brozowski - na okładce magazynu 'Wedding'Suknia ślubna z nowej kolekcji Paprocki & Brozowski - na okładce magazynu "Wedding" FB Paprocki&Brzozowski FB Paprocki&Brzozowski

Ta sama suknia spodobała się także stylistom magazynu "Viva!" i wykorzystali ją w sesji okładkowej do głośnego wywiadu z Małgorzatą Kożuchowską. Choć najpopularniejsza, to nie jedyna zachwycająca suknia z nowej kolekcji duetu. Na wybiegu nie zabrakło tradycyjnych modeli w stylu księżniczki, ale najciekawsze kreacje nawiązują do ostatniego pokazu Paprocki & Brzozowski "63 x 45 ". Kwiatowe aplikacje 3d i kompozycje z tiulu i koronek w regularnej kolekcji mogą wydawać się zbyt romantyczne, ale w ślubny kontekst wpisują się znakomicie. Do najpiękniejszych sylwetek należy prosta suknia w stylu lat 70.  z wiązaniem pod szyją oraz zaskakujący komplet - luźne garniturowe spodnie i bluzka ze strojnymi aplikacjami.

Całą kolekcję zobaczycie na ZDJĘCIACH

Zobacz także:

Zobacz wideo
Więcej o: