Ania Jagodzińska już w nowej agencji. Będzie pracować z Kasią Struss, Radkiem Pestką i... Maffashion

Ania Jagodzińska rozstała się z agencją New Age Models w nieprzyjemnych okolicznościach. Sprawdź, kto teraz reprezentuje top modelkę.

Gdy rozmawialiśmy z Anią Jagodzińską w jej restauracji, nic nie wskazywało, że wkrótce modelka znajdzie się w centrum PR-owego skandaliku. Jej agencja macierzysta New Age Models wydała nietypowe, bardzo emocjonalne oświadczenie o zakończeniu współpracy z modelką , w którym oskarżono ją, że od dawna "nie jest gotowa do pracy". Jagodzińska odpowiedziała oficjalnym pismem za pośrednictwem kancelarii prawnej. Dziś wiemy, że konflikt z właścicielem agencji jest poważny: Maciej Lisowski wycofał się także ze wspólnego biznesu, wspomnianej restauracji Think Love .

Zobacz wideo

Tak zasłużona dla modelingu postać nie musiała długo czekać na nową reprezentację. Ania Jagodzińska postanowiła związać się z agencją Avant Models , która ostatnio zadebiutowała w telewizji jako nowy oficjalny partner "Top Model" . Dotąd największą gwiazdą modelingu w Avant była Kasia Struss , a w dziale "celebrity" można było znaleźć takie nazwiska jak Joanna Krupa i... Maffashion .

Finał 'Top Model 5' - juryFinał "Top Model 5" - jury Cezary Piwowarski Cezary Piwowarski

Podpisanie kontraktu z Jagodzińską to kolejny krok w ekspansji warszawskiej agencji, wskazuje na zamiar budowania prestiżu. W odwrotnej sytuacji jest New Age, w którym po odejściu Ani najbardziej rozpoznawalną postacią jest Karolina Wąż. Pierwsze efekty współpracy z Avant? Jagodzińska akceptuje więcej zleceń krajowych - pojawiła się w sesji okładkowej dla ELLE i w kampanii marki Slava .

ZDJĘCIA ANIA JAGODZIŃSKIEJ

Więcej o: