Stylizacja świąteczna według Pauliny Sykut. Gwiazda postawiła na polską markę [ZDJĘCIA]

Staranny makijaż, piękna fryzura, prosta, ale elegancka sukienka. Pomysł Sykut na wigilijny look wart jest skopiowania!

Chyba każda z nas głowi się nad tym, w czym powinna wystąpić podczas wigilijnej nocy, świątecznego śniadania oraz na kolejnych świątecznych spotkaniach w rodzinnym gronie. Akurat w tym wypadku "mała czarna" kiepsko się sprawdzi, bo ze świątecznym klimatem kojarzą się inne kolory. Bordowa czerwień, pastele, kremowa biel czy królewski błękit. Wypadałoby mieć na sobie elegancką sukienkę koktajlową, zadbać o makijaż i fryzurę. Odradzamy jednak makijaż nazbyt wieczorowy, ale codzienny też nie do końca pasuje. Najlepiej wybrać świetliste cienie, lekki róż i troszkę ciemniejszy niż naturalny kolor ust odcień szminki.

Idealną świąteczną stylizację proponuje Paulina Sykut . Prezenterka została gwiazdą świątecznej kampanii polskiej marki Laurelle . Na zdjęciach pozuje w trzech eleganckich sukienkach z najnowszej kolekcji marki. Uwagę zwracają także perfekcyjny makijaż i idealnie ułożone, błyszczące włosy. Stylizacje Pauliny są zobowiązujące i szykowne, ale pozostają też stosunkowo skromne i bardzo kobiece.

Sykut od kilku lat współpracuje z Laurelle , domem mody, który ubierał też takie artystki, jak Doda , Justyna Steczkowska , Kasia Glinka czy Maria Niklińska .

Paulina Sykut w salonie Laurelle:

Zobacz wideo

Laurelle słynie z sukienek koktajlowych i wieczorowych wykonanych z najlepszych tkanin. Mamy nadzieję, że świąteczna stylizacja Pauliny Sykut zainspiruje was do stworzenia własnych świątecznych zestawów.

Całą kampanię z udziałem gwiazdy obejrzycie w naszej GALERII ZDJĘĆ>>

Paulina Sykut, stylizacja na wigilięPaulina Sykut, stylizacja na wigilię Marina Piątkowska/Laurelle Marina Piątkowska/Laurelle

Więcej o: