Andre Whyte z "Top Model" pozuje z... Natalią Siwiec. Nietypowa para w kampanii CHAOS by Marta Boliglova [ZDJĘCIA]

Andre i Natalia Siwiec to dość zaskakujący duet. Nie powinniśmy się jednak dziwić, bo Marta Boliglova ma tendencję do zatrudniania gwiazd "Top Model".

Chwaliliśmy wspólną kampanię Andre i Karoliny Pisarek , do trochę starszej i bardziej "zadbanej" Natalii Siwiec sympatyczny Amerykanin pasuje nam mniej. Jednak na zdjęciach promujących karnawałową kolekcję CHAOS by Marta Boliglova , widzimy zupełnie innego Andre niż w "Top Model". Zwykle roześmiany chłopak, w kampanii zmienia się w tajemniczego dżentelmena w garniturze. Milczący, zmysłowy, pozostający w cieniu partnerki, błyszczącej blaskiem tysięcy cekinów. Nie oszukujmy się, to Natalia Siwiec jest tu główną gwiazdą kampanii. Znana z zamiłowania do drogich dodatków fotomodelka coraz częściej pojawia się na salonach w kreacjach z metką CHAOS. Widocznie postanowiła zacieśnić współpracę i zostać oficjalną twarzą marki.

Natalia SiwiecNatalia Siwiec AKPA AKPA

Z kolei obecność Andre Whyte można wytłumaczyć tradycją CHAOS. Marta Boliglova od dawna realizuje strategię "im bardziej rozpoznawalna twarz, tym głośniej o kampanii". Dla projektantki pozowały m. in. Paulina Papierska (1. edycja "Top Model"), Marcela Leszczak (3. edycja) i Osi Ugonoh ("Top Model 4"). Intensywna promocja jest potrzebna, bo strojne propozycje na wieczór od Boliglovy kosztują od 1400 zł do nawet 3,5 tysiąca.

osi dla marki Chaososi dla marki Chaos fot.Łukasz Pukowiec fot.Łukasz Pukowiec dla CHAOS

Karnawałowe uściski z Natalią Siwiec to nowa sesja w portfolio Andre , ale z pewnością nie ostatnia. Już wiemy, że chłopak nie zrezygnował z modelingu i wobec porażki w "Top Model" związał się z zewnętrzną agencją, podobnie jak Samuel. Kowalski podpisał umowę z ECManagement, Whyte - z United For Models.

Natalia Siwiec i Andre Whyte w seksownej kampanii CHAOS by Marta Boliglova - ZDJĘCIA

Zobacz wideo
Więcej o: