Kendall Jenner i Gigi Hadid spotkały na plaży bezdomnego. Teraz podbija świat mody

Johna Economou przyjechał do LA z nadzieją na wielką karierę. Jego historia pokazuje, że o spełnieniu marzeń często decyduje przypadek.

Kopciuszek w spodniach

Świat mody kocha historie o Kopciuszku , szczególnie jeśli w roli dobrej wróżki występuje jakaś sława. Tym razem Kopciuszek jest mężczyzną, a konkretnie - przystojnym 20-latkiem z Milwaukee. John Economou opuścił rodzinny dom, żeby szukać szczęścia w Los Angeles. Miał trochę doświadczenia w sesjach i lokalnych reklamach telewizyjnych, portfolio w plecaku i ogromną wiarę, że to jemu uda się podbić Miasto Aniołów.

W Milwaukee pozowałem od dziecka i gdy dorosłem, uświadomiłem sobie, że powinienem przenieść się do LA. Milwaukee nie miało mi już więcej do zaoferowania. Więc spakowałem torbę i przyjechałem do LA wieść hipisowskie życie. Żadnych zasad, po prostu wolność - powiedział 20-latek w rozmowie z Daily Mail .

Niestety, takich jak on jest bardzo wiele. Przybywają do Kalifornii, żeby zaistnieć w Hollywood czy w świecie mody, a kończą jako kelnerzy. Economou nie miał nawet takiej pracy, a cały jego majątek (kilka ubrań, deskorolka i szczotka do zębów) mieścił się w plecaku. Nocował na Venice Beach, w okolicy słynnego deptaku, zaludnionego przez artystów i kolorowe ptaki różnej maści. Tam spotkał Kendall Jenner i Gigi Hadid , które właśnie kręciły wspólną reklamę.

Dobre wróżki z reality TV

Dwie piękne 20-latki to obecnie najpopularniejsze modelki w Stanach i podobno serdeczne przyjaciółki. Obie były świetnie przygotowane na show biznes - zanim przeszły po wybiegu, zaliczyły rodzinne występy w reality shows . Obecnie są u szczytu kariery i, jak się okazuje, są gotowe pomagać innym w spełnianiu marzeń. Jak to się stało, że dwie wychowane w skrajnym luksusie pannice zaczepiły bezdomnego chłopaka? Podobno podeszły i wypaliły: jesteś przystojny!

Byłem zajęty własnymi sprawami, gdy zobaczyłem, że idą w moją stronę jacyś ludzie, schludni i atrakcyjni. [...] Jedna z dziewczyn powiedziała: "jesteś przystojny", więc odwróciłem się w ich stronę i zacząłem rozmowę. Nie zdawałem sobie sprawy, z kim rozmawiam. [...] Rozmawialiśmy i wspomniałem, że chciałem pracować jako model w LA. Opowiedziałem im moją historię: o tym, że już pozowałem w Milwaukee i że przyjechałem podążać za marzeniami, dotąd nie znalazłem agencji i śpię na plaży. Powiedziały, że mogą pomóc mi nawiązać kontakt z Two Management, agencją z którą podpisałem umowę. Kendall była bardzo wyluzowana, bardzo normalna - opowiada John Economou.

Two Management nie jest najbardziej znaną agencją modelek w USA (żadna z dziewczyn obecnie z nią nie współpracuje), jednak początki kariery Kendall wiążą się właśnie z tą firmą. Z Two współpracują także świetnie zapowiadający się Polacy - ulubienica domu mody Dior Kasia Jujeczka i Adam Kaszewski .

Adam Kaszewski i Kasia Jujeczka - Polacy w Two ManagementAdam Kaszewski i Kasia Jujeczka - Polacy w Two Management kolaż Lula.pl / mat. prasowe Two Management kolaż Lula.pl / mat. prasowe Two Management

Polscy modele w Two Management: Adam Kaszewski i Kasia Jujeczka

Kilka miesięcy po szczęśliwym zbiegu okoliczności bezdomny 20-latek pracuje już jako model i marzy o wielkiej karierze na wzór swoim "dobrych wróżek". Widocznie słabo mu płacą, bo nadal nie zmienił swoich przyzwyczajeń. Kąpie się na siłowni, porusza na deskorolce, a śpi na plaży albo u dziewczyn, którym wpadł w oko. Hipisowskie życie nigdy nie wychodzi z mody?

JOHN ECONOMOU, BEZDOMNY MODEL Z VENICE BEACH - ZDJĘCIA

Zobacz wideo
Więcej o: