Karolina Pisarek ma już agencję. Pozuje dla La Manii, jedzie do Los Angeles i... urosła 3 cm

Karolina Pisarek z "Top Model" podpisała kontrakt z Avant Models i od razu ostro zabrała się do pracy.

Karolina Pisarek zajęła 2. miejsce w 5. edycji "Top Model", tuż za Radkiem Pestką . Krytycy programu podkreślali, że oboje są za niscy na prawdziwą karierę, jednak modele mają już podpisane kontrakty z partnerem programu, Avant Models . Karolina nawet... urosła 3 cm. O tyle różnią się jej wymiary podane przez agencję od tych przytaczanych w programie i na stronie "Top Model". Wzrost modelek często bywa "korygowany" do obowiązujących standardów, np. Carze Delevingne regularnie dodaje się centymetry, a Karlie Kloss - ujmuje. W przypadku Karoliny nowy wzrost (173 cm) może być jednak prawdziwy - modelka dopiero co skończyła 18 lat, być może jeszcze rośnie.

Jakob Kosel i Karolina Pisarek z 'Top Model' w sesji ślubnej dla Apart - pierwsze zdjęciaJakob Kosel i Karolina Pisarek z "Top Model" w sesji ślubnej dla Apart - pierwsze zdjęcia Marcin Tyszka / APART Marcin Tyszka / APART

Karolina, która jak dotąd wystąpiła w sesjach dla marki Apart i "Visual Magazine", nadal pracuje intensywnie. Sekretem jej sukcesu w "Top Model" było sprawne pozowanie, nie brakuje chętnych do pracy z modelką. Pierwsza zgłosiła się La Mania ( ZDJĘCIA ), która zaprosiła Pisarek do sesji promującej karnawałowe propozycje z kolekcji na 2016 r. Jak donosi Avant Models, Karolina ma przed sobą jeszcze całotygodniowy maraton na planie, a później... podróż na castingi do Los Angeles.

Pozostaje życzyć powodzenia i uważnie obserwować karierę absolwentki "Top Model". Jak oceniacie pierwsze sesje modelki?

SESJA DLA LA MANII I PORTFOLIO KAROLINY PISAREK Z AVANT MODELS - ZDJĘCIA

Zobacz wideo
Więcej o: