Już jest nowy oficjalny portret brytyjskiej pary książęcej. Kate i William pozują razem ze swoimi dziećmi. Cała czwórka wygląda uroczo [ZDJĘCIA]

Książę George jest kopią swojego taty, księcia Williama, a malutka Charlotte przypomina prababcię, królową Elżbietę II.

Brytyjskie media rozpisują się ostatnio o zmianie fryzury księżnej Cambridge , mimo że jest ona naprawdę niewielka. Catherine nieco skróciła włosy i zrobiła sobie grzywkę. Portale plotkarskie donoszą także, że księżna wystąpiła "kolejny raz w tej samej sukience!". Prawdziwy skandal, nie sądzicie? No cóż, nie od dziś wiadomo, że Kate Middleton jest ulubienicą Brytyjczyków, chyba największą od czasu Lady Di. A więc naprawdę każdy, nawet najmniejszy news dotyczącej księżnej od razu podgrzewa atmosferę.

Kate Middleton, księżna CambridgeKate Middleton, księżna Cambridge EastNews EastNews

A tym razem nie chodzi tylko o Catherine, ale o całą jej rodzinę. Otóż właśnie opublikowano nowy oficjalny portret księżnej i księcia Cambridge oraz ich dzieci. Catherine i William pozują w parku razem ze swoimi pociechami - dwuletnim księciem George'em oraz malutką księżniczką Charlotte .

Sesja powstała w parku, późną jesienią. Na zdjęciu widać, jak bardzo mały George przypomina swojego tatę w dzieciństwie. Za to ledwie ośmiomiesięczna Charlotte naszym zdaniem jest wyjątkowo podobna do swojej prababci, królowej Elżbiety II . Zgodzicie się?

Zdjęcie rodziny księcia Williama i księżnej Kate zostanie użyte na kartkach świątecznych z życzeniami, jakie w tym roku zostaną rozesłane z pałacu Buckingham.

W naszej GALERII znajdziecie najnowsze zdjęcia księżnej Catherine oraz jej najbliższych >>

O księżnej Kate, jej życiu i pasjach, przeczytaj w książce "Kate. Księżna Cambridge" >>

Zobacz wideo
Więcej o: