Poznajecie? To Radek Pestka w swojej pierwszej zagranicznej sesji. Zwycięzca "Top Model" na zdjęciach Wojciecha Jachyry

Zwycięzca "Top Model" ostro zabrał się do pracy. Właśnie ukazała się jego pierwsza zagraniczna sesja w niemieckim magazynie "Kaltblut".

Zwycięstwo Radka Pestki w " Top Model " wywołało sporo emocji . Bloger z Gdyni nie miał w programie lekko - najpierw borykał się z docinkami kolegów , później - próbował przekonać jury, że nie jest za niski na modela. Ostatecznie o zwycięstwie Pestki zdecydowały głosy telewidzów. Finalista zaskarbił sobie ich sympatię dzięki determinacji i woli walki. Po "Top Model" pracuje jeszcze intensywniej - pozuje dla magazynów i lookbooków, angażuje się w działania fundacji Omeny Mensah .

Radkowi właśnie udało się zaliczyć kolejny etap kariery. Jego najnowsza sesja została zrealizowana przez polską ekipę dla berlińskiego magazynu "Kaltblut" . To pierwsze zagraniczne zlecenie w dorobku modela. W sesji zatytułowanej "ICONIC" Pestka porusza się w androgynicznej estetyce, zainspirowanej przez dwie wyraziste kobiety - Madonnę i Grimes. Do stylizacji wykorzystano projekty Pjotra, biżuterię ORSKA oraz ubrania z H&M i Adidas. Autorem zdjęć jest młody fotograf Wojciech Jachyra , który pracował m. in. z Sonią Bohosiewicz, Michałem Baryzą ("Top Model 4") i wspaniałą Heleną Norowicz:

Helena Norowicz w obiektywie Wojciecha JachyryHelena Norowicz w obiektywie Wojciecha Jachyry Wojciech Jachyra Photography Wojciech Jachyra Photography

Jeśli kibicowaliście Radkowi Pestce w "Top Model", koniecznie zobaczcie, jak poradził sobie z nowym wyzwaniem. "ICONIC" to szczególnie ważna sesja - dzięki niej model może wypromować się za Odrą, gdzie nie otacza go ciepły kokon telewizyjnej popularności. Rozwinął się jako model?

RADEK PESTKA W SESJI DLA MAGAZYNU "KALTBLUT"

Model: Radek Pestka / Avant Models Poland Zdjęcia: Wojciech Jachyra Stylizacja: Paulina Leszczyk Fryzury: Damian Witkowski / Jaga Hupało. Born To Create Make up: Patrycja Marciniak Set design: Ula Lis Retusz: Paweł Drozdowski Ilustracje: Sylwia Dębicka Kwiaty: Agnieszka Kudela - "W te pędy" Studio: Czarnobyl - Warsaw

Zobacz wideo
Więcej o: