Świat mody dla WOŚP. Sprawdź, co gwiazdy wystawiły na aukcję i ile fani są w stanie zapłacić

Anja Rubik i Jessica Mercedes w ścisłej czołówce.

Wiele gwiazd regularnie angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, oferując swój czas albo kolekcjonerskie przedmioty na charytatywnych aukcjach. W tym roku świat mody jest bardzo szeroko reprezentowany - obok Anji Rubik , stałej uczestniczki akcji WOŚP, pojawiają się najpopularniejsze blogerki, projektanci mody, jury i uczestnicy "Top Model".

 

Aktualna cena oferowanego przez Anję Rubik dwuosobowego wyjazdu na pokaz Anthony Vaccarello (pierwszy rząd, zakwaterowanie 5*) wynosi obecnie aż 7124 zł. Z tą kwotą Anja mieści się na podium - wyprzedza ją tylko Mistrzyni Świata UFC Joanna Jędrzejczyk (wspólny trening, obecnie 10 tys. zł) oraz Magdalena Różczka , która przekazała na aukcję... kilogramowy klucz ze srebra (16 100 zł). Przewaga aktorki jest jednak złudna - w opisie aukcji czytamy, że wartość rynkowa srebrnego gadżetu to aż 25 tysięcy.

Magdalena Różczka i klucz ze srebra - aukcja WOŚPMagdalena Różczka i klucz ze srebra - aukcja WOŚP aukcje.wosp.org.pl aukcje.wosp.org.pl

Kto jeszcze ma szanse rywalizować z Rubik w kategorii dobroczynność? Bardzo dobre wyniki mają aukcje blogerek. Jessica Mercedes zaproponowała wspólne zakupy o wartości 1000 zł - aktualnie zabiega o nie 12 osób, a cena dobiła do 5 tysięcy. Dodatkową atrakcją jest możliwość zadebiutowania w kanałach social media blogerki. Z koleżanką po fachu ściga się Maffashion, która przekazała WOŚĆ spersonalizowany rower, który skłonne jest kupić 15 osób (aktualna cena: 3050 zł).

 

Nieco gorzej radzą sobie aukcje projektantów (m. in. Lidia Kalita, Bizuu) i uczestników dawnych edycji "Top Model". Jak im pomóc? Licytować, w końcu cel jest słuszny . Aukcje potrwają jeszcze ponad trzy tygodnie.

Sprawdź, co oferują gwiazdy i ile trzeba za to zapłacić - ZDJĘCIA

Więcej o: