Trochę kazała na siebie czekać, ale powrót jest spektakularny. Lady Gaga gwiazdą ośmiu okładek "V Magazine". Pozuje z Larą Stone [ZDJĘCIA]

W tym roku ma szansę na Złoty Glob, ale wydaje też nową płytę. Kolejne miesiące z pewnością będą należały do niej, a osiem okładek to dopiero początek.

W ostatnim czasie o Lady Gadze mówi się bardziej jako o aktorce niż piosenkarce. Gwiazda, która swoje największe hity nagrała w 2008 i 2011 roku (utwory pochodziły z jej pierwszej i drugiej płyty), dziś więcej pochwał niż za swoją muzykę zbiera za występy w serialu "American Horror Story" . W piątym sezonie artystka wciel się w Hrabinę , czyli magnetyczną wiekową wampirzycę. Jest przerażająca oraz fascynująca zarazem:

Zobacz wideo

Za swoją rolę Gaga otrzymała niedawno nominację do Złotego Globu i jest całkiem prawdopodobne, że to właśnie w jej ręce już wkrótce trafi ta prestiżowa statuetka. Bo zarówno fani serialu, jak i krytycy filmowi, bardzo chwalą serialową kreację gwiazdy (rozdanie nagród 10 stycznia).

Lady Gaga, American Horror StoryLady Gaga, American Horror Story Lady Gaga jako Hrabina w "American Horro Story"/EastNews Lady Gaga jako Hrabina w "American Horro Story"/EastNews

W 2016 roku Lady Gaga planuje też wydanie kolejnej, już piątej płyty, nazwanej po prostu LG5 . Wszystko wskazuje więc na to, że nowy rok będzie należał do niej. Tym bardziej, że Gaga właśnie wystąpiła na aż ośmiu okładkach, a mówimy tylko o jednym tytule - "V Magazine" .

Na zdjęciach artystka pozuje w różnych perukach i ma na sobie stroje takich marek, jak Versace czy Alexander McQueen . Na jednej z okładek Gaga pozuje z rozebraną do pasa supermodelką Larą Stone , na innej przytula się do fotografki Inez van Lamsweerde , czyli połowy słynnego duetu Inez & Vinoodh , który odpowiada za niektóre zdjęcia z sesji.

Na pozostałych okładkach najnowszego wydania "V Magazine" widnieją także Karl Lagerfeld , Hedi Slimane , Daphne Guinness , Isabella Blow , Cierra Sky i Alexander McQueen . Wszystkie zdjęcia obejrzycie w naszej GALERII

Więcej o: