Anja Rubik znów na okładce "Vogue". Tym razem podbija Chiny [ZDJĘCIA]

Zauważyliście, jak dawno Anja Rubik nie pojawiła się na okładce "Vogue'a"?

Kariera Anji Rubik to pasmo sukcesów,a z wiekiem jej akcje tylko rosną. Dlatego nawet nie zauważyliśmy, że z całej plejady ostatnich sesji Polki dla "Vogue" - żadna nie była okładkowa. W 2015 r. Anja pojawiała się na pierwszych stronach "ELLE", "Harper's Bazaar" czy "Allure", ale ma jedynce "Vogue" nie widzieliśmy jej już... ponad rok. Ostatnia była okładka dodatku do "Vogue China" z grudnia 2014 r.

Anja Rubik na okładce 'Vogue China Collections', grudzień 2014Anja Rubik na okładce "Vogue China Collections", grudzień 2014 Vogue China Vogue China

Nie znaczy to, że Rubik źle się powodzi. Okładki to przede wszystkim sposób na budowanie swojej pozycji, walka o przedrostek "top". Później o znaczeniu modelki świadczą kontrakty reklamowe i zarobki, a na te polska gwiazda nie może narzekać.

Zobacz wideo

Do najnowszych sukcesów Rubik można zakwalifikować nową kampanię przeznaczoną na chiński rynek. Top modelka reklamuje rozświetlający krem marki YSL . Jednocześnie chińskie fashionistki mogą podziwiać Anję na okładce "Vogue'a" u boku innej blond Słowianki - Sashy Pivovarowej . Dziewczyny pozują jak bliźniaczki - w takiej samej fryzurze i zwiewnej sukni marki Etro . W tle lekko prześwietlonego widzimy panoramę Szanghaju. Udany powrót na jedynkę "Vogue"?

Anja Rubik dla "Vogue China" - więcej zdjęć w GALERII

Więcej o: