Studniówka 2016: sukienka last minute. Ponad 50 propozycji z 10 dostępnych w Polsce sieciówek [PRZEGLĄD]

Większość sukienek pochodzi z przecen i dostaniecie je w atrakcyjnej cenie, nawet od 39.90 zł. Śpieszcie się, studniówka już za chwilę!

Studniówka to jeden z tych momentów, kiedy każda z nas chce wyglądać wyjątkowo. Dziewczyny chętnie wybierają"dorosłe" sukienki akcentujące figurę, ale zarazem nie chcą przekraczać pewnych granic i odsłaniać zbyt dużo. Jak znaleźć tzw. złoty środek , a przy tym wyglądać modnie i stylowo? Przejrzałyśmy dla was najpopularniejsze rodzime i zagraniczne sieciówki (wszystkie są dostępne w Polsce) i wybrałyśmy ponad 50 propozycji idealnych na ten wieczór. Znajdziecie wśród nich długości mini, midi i maxi, klasykę i trochę awangardy, nuty lat 20. oraz stylu boho, supermodny aksamit, granat i burgund oraz sporo delikatnych romantycznych koronek, jak i mieniących się cekinów.

UWAGA! Większość z zaproponowanych kreacji jest przeceniona i możecie je nabyć w naprawdę rozsądnych cenach (nawet za ok. 40 zł ). Jeśli nie znajdziecie ich w butikach stacjonarnych, polujcie w internecie. No i pospieszcie się - to już naprawdę ostatni moment!

NASZE PROPOZYCJE NA STUDNIÓWKĘ>>

Polecamy też prosty, efektowny i wyjątkowo trwały makijaż studniówkowy:

Zobacz wideo
Więcej o: